• red color

Marijampolieciai

Friday
Jun 05th
Pradžia Naujienos Krepšinis Tradiciniu tampantis „MKML – Mantingos“ 3x3 ir 1x1 turnyras sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus
Tradiciniu tampantis „MKML – Mantingos“ 3x3 ir 1x1 turnyras sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 22 Gruodis 2014 14:48

Šį sekmadienį, grojant kalėdinei muzikai, „MKML-Mantinga“ kvietė visus krepšinio entuziastus pasitikti artėjančias šventes 3x3 ir 1x1 turnyre. Jubiliejų švenčianti „MKML-Mantingos“ lyga surengė jau antrąjį kalėdinį turnyrą, tampantį tradiciniu krepšinio turnyru mūsų mieste.

MKML vadovas Deividas Jurška džiaugėsi gausiu dalyvių skaičiumi ne tik iš mūsų miesto, bet ir iš Marijampolės regiono bei kitų miestų.

Grojant kalėdinei muzikai bei palaikomi savo fanų, krepšininkai kovėsi vieno rato sistema. Žaidėjai savo jėgas išmėginę vienas prieš vieną (1x1) ir trys prieš tris rungtyse buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: iki aštuoniolikos ir vyresni nei aštuoniolikos metų. Per turnyro keturias valandas netrūko emocijų bei ryžto nugalėti. Vis dėlto grupėje virš 18 metų, labiau nugalėti norėjo, o gal tiesiog meistriškesni buvo svečiai iš Alytaus „Ranger“ krepšininkai, kurie trys prieš tris (3x3) turnyre užėmė pirmąją vietą. Antrąją bei trečiąją vietą atitinkamai užėmė ,,Amber Team“ ir ,,Kentai“. Jaunesniųjų grupėje sau lygių neturėjo bei aukso medaliais dabinosi „Iglės“ ekipa, ne taip pasisekė antriems likusiems „Jono ratams“ bei trečiąją vietą užėmusiai „Vilkaviškio“ komandai. Vienas prieš vieną geriausiu iki aštuoniolikos metų krepšininku tapo Ernestas Sederavičius, už jo liko antrąją vietą užėmęs Justinas Urbanavičius  ir trečias likęs Arnas Krulikas. Vyresnių nei aštuoniolikos metų grupėje vienas prieš vieną, sau lygių neturėjo Žydrūnas Krulikas, kuris užėmė pirmąją vietą, antrąją ir trečiąją vietą atitinkamai užėmė Andrius Stankevičius ir Haroldas Dabulevičius . Visiems prizininkams asmeniškai, medalius, taures bei vertingus „MKML-Mantinga“ rėmėjų prizus įteikė Marijampolės  vicemeras Sigitas Valančius bei Marijampolės sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys.

„MKML-Mantinga“ dėkoja visiems už aktyvumą šventiniu laikotarpiu ir linki šiltų, linksmų Šventų Kalėdų bei Naujųjų metų !