• red color

Marijampolieciai

Friday
Jun 05th
Pradžia Naujienos Krepšinis „Liudvinavo“ krepšininkai iškovojo užtikrintą pergalę
„Liudvinavo“ krepšininkai iškovojo užtikrintą pergalę PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 15 Gruodis 2014 15:02

Šį sekmadienį buvo sužaistos tik vienerios „MKML-Mantinga“ čempionato rungtynės, nes mačas tarp „Amber Team-Liudvinavo“ ir „Ledevilos“ ekipų buvo nukeltas, nauja rungtynių data bus pasklebta mūsų internetiniame puslapyje adresu www.mkml.lt

Vienintelėse vakaro rungtynėse, kuriose susitiko „Liudvinavo“ ir „Sūduvio“ krepšininkai, pergalę rezultatu 96:67(19:16,26:19,25:20,26:12) iškovojo Artūro Žimailos auklėtiniai.

Rungtynių pradžioje pirmaujanti komanda keitėsi du kartus, o rezultatas buvo lygus – tris. Antroje pirmojo ketvirčio pusėje „Liudvinavo“ krepšininkai laimėjo atkarpą 10:4 bei kėlinį laimėjo rezultatu 19:16. Prieš didžiąją pertrauką „Sūduvio“ ekipai sunkiai sekėsi stabdyti priešininkų lyderius, ko pasekoje teko pralaimėti dar vieną kėlinį. Antrojoje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje buvo panašus: trijų žaidėjų vedama „Liudvinavo“ komanda bei kelių link krepšio nerandanti „Sūduvio“ ekipa. Vis dėlto, trečiojo kėlinio pabaigoje „Sūduvis“ spurtavo 7:0 ir skirtumą sumažino iki 13 taškų. Lemiamo ketvirčio metu „Liudvinavo“ krepšininkai sudavė paskutinį smūgį varžovams – laimėta atkarpa 13:0 bei pergalė 29 taškų skirtumu.

„Liudvinavas“: Almantas Pakarklis 25, Daivaras Pakarklis 22, Linas Akstinavičius 17 taškų.

„Sūduvis“: Paulius Knyza 19, Laurynas Trušas 14, Mantas Gelčius 11 taškų.

Visus maloniai kviečiame Gruodžio 17d.(Marijampolės kolegija, Vytauto g.47) į „MKML-Mantinga“ čempionato rungtynes, kuriose 18 val. susitiks Vilkaviškio „Titanas“ ir „PXNX, o 20 val. Jūsų lauks „Pataisos namų“ ir „Igliaukos“ ekipų akistata.

Dėmesio! „MKML-Mantinga“ Kalėdinis turnyras 3x3 ir 1x1 Gruodžio 21d. Gamyklų g. 1, Marijampolėje. Daugiau informacijos bei užsiregistravusius dalyvius galite rasti www.mkml.lt