• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jun 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Krepšinis „Sūduvą“ papildys dvi jaunos marijampolietės
„Sūduvą“ papildys dvi jaunos marijampolietės PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 21 Rugpjūtis 2014 21:19

LMKL vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ baigė komandos komplektaciją. Šį tarpsezonį „Sūduvos“ komanda jau pratęsė sutartis su Ieva Prėskienyte, Iveta Šalkauske, Rita Milieškiene, Ela Briedyte, legioniere iš Latvijos Sabine Dukate, Sandra Baliutavičiūte bei Dovile Saurazaite. Taip pat, klubas neseniai paskelbė, jog ekipą papildys ir nacionalinės rinktinės įžaidėja – Santa Okockytė bei šiame klube jau žaidusi Laima Rickevičiūtė.
Kaip ir kiekvienais metais kartu su klubu pluša  keletas jaunų ir perspektyvių krepšininkių. Šiais metais prie komandos prisijungs bei tobulės  šešiolikmetė Ieva Aleksaitė ir rytoj aštuonioliktąjį gimtadienį švęsianti Gabrielė Vaišnoraitė.

Ieva Aleksaitė parėjusį sezoną žaidė MKL čempionate ,kur gynė gimtojo miesto Marijampolės Žaidimų sporto mokyklos garbę bei buvo vieną jos lyderių. 2014/2015 metų sezonas Ievai bus debiutinis aukščiausioje moterų krepšinio lygoje.

Tuo tarpu Gabrielė jau yra apšilusi kojas LMKL lygoje, kuriame debiutavo parėjusiame sezone. 2013/2014 metų LMKL sezoną Gabrielės vaidmuo komadnoje buvo daugiau epizodinis. Nepaisant to, puolėja spėjo sužaisti 9 rungtynes, kuriose vidutiniškai aikštelėje praleisdavo po 10 minučių, rinkdavo 0.7 taško ir atkovodavo po 1.9 kamuolio.

Komanda į pirmąją susitikimą rinksis jau rugsėjo 1-ają. „Sūduvos“ merginų tą dieną lauks susitikimas su vadovybe bei pirmoji treniruotė.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba