• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Jun 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Krepšinis Marijampolės „Sūduva“ susigrąžino L.Rickevičiūtę
Marijampolės „Sūduva“ susigrąžino L.Rickevičiūtę PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 14 Rugpjūtis 2014 21:31

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionių stovykloje – džiugios naujienos. Marijampolės „Sūduvos“ ekipa oficialiai pranešė, jog į komandą sugrįžta sunkiojo krašto puolėja – Laima Rickevičiūtė.


Praėjusį sezoną kaunietė pradėjo rungtyniaudama Turkijos antrojoje lygoje, įpusėjus sezonui, 26 metų ir 188 cm. ūgio puolėja laikinai sustabdė krepšininkės karjerą išeidama motinystės atostogų.

2012-2013 metų sezone, Marijampolėje rungtyniavusi Rickevičiūte buvo viena iš komandos lyderių. Aikštelėje vidutiniškai praleisdama po 33 minutes, ji pelnydavo po 15 taškų,  atkovodavo po 8 kamuolius bei atlikdavo 2 rezultatyvius perdavimus.
Per savo karjerą krepšininkė taip pat yra rungtyniavusi Vilniaus „Lintel 118“, „Limoges“ (Prancūzija), „Passalacqua Spedizioni Ragusa“ (Italija),  „Meccanica Nova Bologna“ (Italija) bei Vilniaus „Kibirkštis Tichė-IKI“ komandose.

Kas paskatino tave, prisijungti prie Marijampolės klubo?
Ateinančiame sezone klubas yra išsikėlęs aukštus tikslus, esu pažįstama su daugeliu merginų, todėl manau, kad bus surinktas geras kolektyvas. Taip pat svarbu ir tai, jog Marijampolė man yra gerai pažįstamas miestas, čia jaučiuosi labai patogiai.

Turėjai motinystės atostogas. Kokios sportinės formos esi dabar?
Šiuo metu mano savijauta yra pakankamai nebloga, todėl nemanau, kad prireiks daug laiko sportinei formai susigrąžinti. Manau, kad nesijaus ryškaus skirtumo tarp manęs ir merginų, kurios sugrįš po vasaros atostogų.

Praėjusiame sezone spėjai parungtyniauti Turkijos moterų krepšinio antrojoje lygoje. Kaip galėtum palyginti šį divizioną su aukščiausia Lietuvos moterų krepšinio lyga?
Antroji Turkijos moterų krepšinio lyga turi keletą komandų, kurios galėtų, bent jau varžytis Lietuvoje. Yra ir tokių, kurios čia būtų favoritės. Vis tik reikia pastebėti, kad Turkija yra didelė šalis ir ten moterų krepšinio komandų yra gerokai daugiau, todėl manau, kad tai yra natūralu.

2012-2013 metų sezone tau jau teko rungtyniauti Marijampolėje. Kokie prisiminimai tau kyla, pagalvojus apie tą sezoną?
Tik patys geriausi. Kaip ir minėjau, Marijampolėje aš jaučiuosi kaip namie. Klubas suteikė geras sąlygas, taip pat, man šis miestas yra labai mielas, todėl liko tik patys šilčiausi prisiminimai.

Ko tikiesi iš kito sezono?
Tikiuosi medalių.
Ar tavęs nenustebino tai, kad „Sūduvos“ komandai, praėjusiame sezone, po ilgos pertraukos ir vėl pavyko sugrįžti į LMKL finalą?
Absoliučiai nenustebino. Žinau šio klubo galimybes. Prieš du metus man žaidžiant Marijampolėje, mes taip pat buvome arti medalių. Reguliariajame sezone mes demonstravome solidžius rezultatus ir tik sezono finiše sėkmė nuo mūsų nusisuko.

Ką nori perduoti komandos sirgaliams artėjančio sezono proga?
Norėčiau paskatinti visus marijampoliečius lankytis mūsų komandos rungtynėse, o tiems, kurie lankosi – dėkoju už palaikymą!

Šį tarpsezonį „Sūduvos“ komanda jau pratęsė sutartis su Ieva Prėskienyte, Iveta Šalkauske, Rita Milieškiene, Ela Briedyte, legioniere iš Latvijos Sabine Dukate, Sandra Baliutavičiūte bei Dovile Saurazaite. Taip pat, klubas neseniai paskelbė, jog ekipą papildys ir nacionalinės rinktinės įžaidėja – Santa Okockytė.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba