• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Jun 07th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Krepšinis Baigėsi MKML-Mantinga 2013-2014 metų sezonas!
Baigėsi MKML-Mantinga 2013-2014 metų sezonas! PDF Spausdinti Email
Šeštadienis, 10 Gegužė 2014 14:55

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygai (MKML) šis sezonas buvo jau ketvirtas. 2013/2014m. sezonas startavo 2013 m. lapkritį, baigėsi 2014 m. gegužę. Lygoje rungtyniavo dešimt komandų: „Ledevila“, „Arotena“, „PXNX“, „Liudvinavas“, „PN“, „Kadis“, „ŽSM-Exleasingcar“, „Sasnava-Avansas“, „Kolegija“, „Amber Team“. Bronzos medalius šiais metais užsikabino „PXNX“ komanda, sidabro - „Arotena“ komanda, auksą antrus metus iš eilės iškovojo - „ŽSM-Exleasingcar“. Šiais metais MKML, kaip ir kasmet, išlaikė tradiciją ir mėgėjams bei miestui skyrė spalvingų sporto veiklų:  TOP 8 varžybos, atkrintamosios kovos, „MKML-Mantinga“ žvaigždžių diena (šventėje dalyvavo ne tik profesionalios miesto moterų ir vyrų komandos – BC „Sūduva“ bei „Sūduva-Mantinga“, bet pertraukose tarp krepšinio konkursų džiaugėmės ir BC „Žalgirio“ šokėjomis, ir Electronic I bei daugybe jaunimo kolektyvų iš kitų miestų), MKML FINAL FOUR (šių rungtynių metu teisėjauja aukščiausio lygio nacionalinės ar net tarptautinės kategorijos teisėjai). Praėjus ketvirtam sezonui, didžiuojamės, kad MKML renginiuose žiūrovų skaičiaus ir emocijų galėtų pavydėti net ir miesto profesionalios ekipos.

Ketvirtus metus iš eilės krepšinio mylėtojus džiuginanti MKML neapsieina be pagalbininkų – dauguma jų neatsitiktiniai, o jau ištikimi ir nuolatiniai lygos partneriai. Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams:  pagrindiniam rėmėjui Marijampolės savivaldybės administracijai, generaliniam rėmėjui UAB „Mantinga“. Labai ačiū UAB „ICECO“, ARVI įmonių grupei, UAB „Sumeda“, UAB „Kegisa“, UAB „Marijampolės pieno konservai“, UAB „Autobusų parkas“, UAB „Baldgama“, UAB „Niša“, UAB „Scenos servisas“, UAB „Kadma“, UAB „Idėjų dirbtuvės“, A. Mincevičienės kepimo įmonei, UAB „Vidara“, Pizza House, Arena Pizza, Marijampolės žaidimų sporto mokyklos kolektyvui, informaciniams rėmėjams, miesto krepšinio klubams. Ačiū šio sporto mylėtojams ir visiems Jums, kurie buvote kartu su mumis visą šį laiką. Kiekvieno Jūsų dėka Marijampolės krepšinio mėgėjų lyga jau ne mėgėjiška, o profesionali.  Tikimės, kad būsite kartu ateityje. Jūs kuriate puikią nuotaiką!

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba