• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Jun 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Jaunimą kviečia projektas „JUDAM“
Jaunimą kviečia projektas „JUDAM“ PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 18 Liepa 2019 10:33

Liepos 16 d. Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojai Artūras Visockis, Paulius Marozas, Marijampolės savivaldybės tarybos narys Vilius Krivickas bei Marijampolės savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė lankėsi Marijampolės profesinio rengimo centre, kur įsikūrę Jaunimo garantijų iniciatyvų projekto „JUDAM“ koordinatoriai, ir domėjosi apie šį jaunimo projektą, kaip įgyvendinamos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemonės mažinant nedirbančių, nesimokančių, mokymuose nedalyvaujančių jaunuolių skaičių.

Projekto „JUDAM“ tikslas– mažinti nedirbančių, nesimokančių, mokymuose nedalyvaujančių 15-29 m. amžiaus jaunuolių skaičių, įgyvendinant intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į jauno asmens poreikius ir galimybes. Projekto tikslinė grupė – niekur nedirbantys, nesimokantys ir mokymuose nedalyvaujantys 15-29 m. jaunuoliai.

Mero pavaduotojas A. Visockis teiravosi, kokios paslaugos taikomos projekto „JUDAM“ dalyviams, kiek laiko truks darbas su jaunuoliais bei palinkėjo sėkmės darbe projekto koordinatoriams.

Projekto „JUDAM“ koordinatoriai Simonas Dainauskas ir Vaida Paukštaitė pasakojo, kad projekto dalyviams teikiamos socialinės, pedagoginės, psichologinės, motyvavimo, asmeninių, tarpasmeninių ir profesinių kompetencijų ugdymo paslaugos. Taip pat sudarytos sąlygos dalyvauti savanoriškoje veikloje ar jaunimo motyvaciją integruotis į darbo rinką ir švietimo sistemą skatinančiose veiklose, kurios padės įgyti asmeninių, tarpasmeninių, profesinių, dalykinių kompetencijų, pasirengti sugrįžti į švietimo sistemą ar integruotis į darbo rinką. Ypatingas dėmesys šiame projekte bus skiriamas jaunuoliams iš sunkumus patiriančių šeimų, turintiems problemų su teisėsauga ar išėjusiems iš įkalinimo įstaigų, augantiems globos namuose arba jau palikusiems globos įstaigą, patiriantiems pajamų ir kitus nepriteklius.

Kaip teigė S. Dainauskas, darbas su jaunuoliais truks nuo keturių mėnesių iki vienerių metų (prireikus ir ilgiau - iki pusantrų metų). Projekto metu dalyviams galės būti apmokamos privalomojo sveikatos draudimo įmokos ir kompensuojamos kuro bei maitinimo išlaidos.

Projekto „JUDAM“ koordinatorius Marijampolės apskrityje galima rasti Kauno g. 117, Marijampolė, susisiekti galima tel. 8 605 01 759, 8 677 10 840, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba