• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
May 30th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Projektu „JUDAM“ siekiama spręsti jaunimo problemas
Projektu „JUDAM“ siekiama spręsti jaunimo problemas PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 10 Birželis 2019 17:51

Birželio 10 dieną Marijampolės savivaldybės administracija kartu su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizavo tarpžinybinį pasitarimą dėl projekto „JUDAM“ įgyvendinimo Marijampolės apskrityje.

Projekto tikslas - mažinti nedirbančio, nesimokančio, mokymuose nedalyvaujančio, užimtumo tarnyboje neregistruoto 15-29 m. amžiaus jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į jauno asmens poreikius ir galimybes.

Projekto pristatyme dalyvavo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas ir Marijampolės savivaldybės administracijos atstovai.

Projekto „JUDAM“ veiklų koordinatorė Žavinta Pašiulevičė pristatė projekto veiklą ir siekiamus rezultatus, projekto įgyvendinimo koordinatorius Marijampolės apskrityje bei numatytą galimą tarpžinybinį bendradarbiavimą.

Šiuo projektu siekiama kiek įmanoma individualiau pažvelgti į jaunų žmonių problemas ir jas spręsti atsižvelgiant į kiekvieno poreikius ir galimybes, siekiant grąžinti jauną žmogų į darbo rinką ir/ar švietimo sistemą, projekto rėmuose bus dirbama lanksčiai, atsižvelgiant į kiekvieno jaunuolio situaciją.

Projekto dalyviams bus teikiamos socialinės, pedagoginės, psichologinės, motyvavimo, asmeninių, tarpasmeninių ir profesinių kompetencijų ugdymo paslaugos. Taip pat bus sudarytos sąlygos dalyvauti savanoriškoje veikloje ar jaunimo motyvaciją integruotis į darbo rinką ir/ar švietimo sistemą skatinančiose veiklose, kurios padės įgyti asmeninių, tarpasmeninių, profesinių, dalykinių kompetencijų, pasirengti sugrįžti į švietimo sistemą ar integruotis į darbo rinką.

Ypatingas dėmesys šiame projekte bus skiriamas: jaunuoliams iš sunkumus patiriančių šeimų; turintiems problemų su teisėsauga ar išėjusiems iš įkalinimo įstaigų; augantiems globos namuose arba jau palikusiems globos įstaigą; patiriantiems pajamų ir kitus nepriteklius.

Koordinatorius Marijampolės apskrityje- Simonas Dainauskas, tel 8 605 01 759; el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Daugiau informacijos rasite https://www.jrd.lt/jgi-igyvendinimas

Projekto „JUDAM“ veiklų koordinatorė Žavinta Pašiulevičė, tel. 8 605 01 626, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba