• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Oct 17th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Gimnazistų įkurta organizacija teikia mokymosi pagalbą jaunesniems Marijampolės moksleiviams
Gimnazistų įkurta organizacija teikia mokymosi pagalbą jaunesniems Marijampolės moksleiviams PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2019 14:23

Šį sekmadienį – vasario 17 d., daugiau nei 40 moksleivių susirinko į gimnazistų įkurtos ne pelno siekiančios organizacijos „Kartu tikrai galime“ projekto atidarymo ceremoniją Marijampolėje Rygiškių Jono gimnazijoje.

Pagrindinis organizacijos tikslas – suteikti galimybę kiekvienam moksleiviui siekti aukštesnių rezultatų mokantis, nepriklausomai nuo jo socialinės padėties ar esamų pasiekimų.

 

Sėkmingo projekto išskirtinumas –  jaunaisiais mokytojais tapę gimnazistai, puikiai atrandantys ryšį su iniciatyvos dalyviais. Puiki žinia, kad nuo šiol ir Marijampolėje gyvenantys moksleiviai, norintys gauti nemokamą mokymosi pagalbą, yra kviečiami registruotis www.kartutikraigalime.lt ir kiekvieną sekmadienį kartu su savanoriais Kauno g. 7 išsiaiškinti namų darbus, aptarti pamokos medžiagą, užpildyti mokymosi spragas.

Organizacijos įkūrėjai – Vilniaus licėjaus gimnazistai –  jau džiaugiasi rezultatais Vilniuje bei Kaune ir tiki, kad tokia patirtis naudinga tiek pagalbą gaunantiems moksleiviams, tiek patiems savanoriams. „Kartu tikrai galime“ dalyviai turi galimybę siekti aukštų rezultatų ir suprasti, kad mokytis išties gali būti smagu, o  savanoriai gali išbandyti save netikėtame mokytojo vaidmenyje. Tokia veika gali padėti apsispręsti dėl ateities profesijos, paskatinti atrasti naujų gebėjimų ir įkvėpti pasitikėjimo savimi.

„Vilniuje ir Kaune paklojome organizacijos pamatus, o dabar mūsų tikslas programą skleisti tiems, kuriems jos reikia labiausiai. Mums rūpi parodyti, kad Lietuva –  tai ne tik Vilnius ir Kaunas. 2019-2020 metų veiklos plane numatėme daugiau mažesnių miestų. Labai džiaugiamės susidomėjimu Marijampolėje ir tikime, kad „Kartu tikrai galime“ čia sėkmingai gyvuos,“ – kalbėjo organizacijos prezidentas Lukas Zimantas.

Praėjusių metų lapkričio mėnesį mokymosi pagalbos iniciatyva buvo pradėta Vilniuje. Tapo įprasta, jog kiekvieną sekmadienį didelė grupė 5–8 klasių moksleivių sekmadieniais atvyksta į mokyklą su įvairiais klausimais, nesuprantamais namų darbais, o jiems į pagalbą atskuba keli šimtai savanorių – gimnazistų. Nuo sausio 20 d. prasmingai sekmadienius leidžia ir kauniečiai, o vasario 17 d. „Kartu tikrai galime“ atkeliavo ir į Marijampolę.

Aktyvių gimnazistų komanda tikrai neketina sustoti – jie žada tobulinti jau esančias mokymo programas įvairiuose miestuose, o taip pat plėstis ir į mažesnius Lietuvos miestelius. Už pagalbą sėkmingai veikti ir plėstis organizacija dėkinga savo  rėmėjams ir globėjams. Visuomeninę organizaciją nuolat remia  UAB „Mantingos“   paramos ir labdaros fondas bei projektą globojantis Seimo narys Algirdas Butkevičius, o pradėti veiklą naujame mieste – Marijampolėje –  organizacijai nebūtų pavykę be Marijampolės savivaldybės pagalbos.

Prisidėti prie iniciatyvos galite ir Jūs! Organizaciją „Kartu tikrai galime“ galite paremti net ir mažiausia pinigų suma Patreon platformoje: https://www.patreon.com/kartutikraigalime, o daugiau informacijos apie projektą galite rasti svetainėje www.kartutikraigalime.lt.

Padėkime padėti! Mes jau įsitikinome, kartu tikrai galime įveikti sunkumus ir kurti geresnę socialinę aplinką mums visiems!

 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Savivaldybių gerovės indeksas – Marijampolės savivaldybė pirmajame dešimtuke (0)

Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) sudarytame 2019 metų savivaldybių indekse Marijampolės savivaldybė šiemet solidžiai įsitvirtino 5-8 vietoje, kartu su Palangos m., Panevėžio r. ir Šilutės r. savivaldybėmis, tarp 54 mažesniųjų savivaldybių.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba