• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Dec 16th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Aktuali informacija apie projektą “Atrask save”
Aktuali informacija apie projektą “Atrask save” PDF Spausdinti Email
Antradienis, 25 Liepa 2017 00:00

Projekto „Atrask save“ tikslas - sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio 15-29 metų jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokiai tikslinei grupei asmuo priklauso bei įvertinant asmens poreikius ir galimybes.

 

Daugeliui kyla klausimai: kas yra JGI (jaunimo garantijų iniciatyvos)? Kam skirtas projektas „Atrask save“? Kur jis vyksta? Kokios galimybės atsiveria jaunimui dalyvaujančiam šiame projekte? Kaip šiame projekte vyksta savanoriškos veiklos organizavimas? Į šiuos klausimus atsako vietos JGI koordinatoriaus teikiamos paslaugos: aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokį pasiūlymą jaunas žmogus pageidauja gauti: dirbti, mokytis ar atlikti praktiką.

Šie šaunūs žmonės dirba 57 jaunimo organizacijose, su kuriomis bendradarbiauja JRD (Jaunimo reikalų departamentas). Jie pasirengę padėti kiekvienam to norinčiam darbo biržoje neregistruotam nedirbančiam ir nesimokančiam jaunuoliui.

Koordinatoriai yra mobilūs ir su tavimi gali susitikti tavo norimoje saugioje vietoje - nors ir ant ežero kranto. Nori gyvenimo pokyčių? Nedvejodamas kreipkis. Pildyk anketą ir mes su tavimi susisieksime: www.jaunimogarantijos.lt/dalyvauk arba gali susisiekti su Vilkaviškio rajono vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatore - Karolina, tel.nr. 866247728. Dalyvavimas nemokamas, tu nepatirsi jokių išlaidų, būsi apdraustas (-a) privalomuoju sveikatos draudimu.

"Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža ir Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas „Atrask save“ finansuojamas Jaunimo užimtumo iniciatyvos ir Europos socialinio fondo lėšomis."

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Unikalus paauglių merginų projektas: fantastinė literatūra ir grafikos darbai (0)

Gruodžio 19 dieną 18.00 val. viešbutyje „Mercure“ bus pristatytas unikalus dviejų marijampoliečių paauglių projektas apjungiantis literatūrą ir meną. Penkiolikmetė Greta Šimanauskaitė (Greta Shaman) pristatys savo

daugiau..
 

Naujųjų metų naktis!

Reklaminis skydelis

Maša ir Lokys: net du pasirodymai

Reklaminis skydelis

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

„SPINDULIO“ KINO TEATRE SPALIO 6-12 D

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba