• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
May 30th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Projektas „Atrask save“ įgauna pagreitį
Projektas „Atrask save“ įgauna pagreitį PDF Spausdinti Email
Antradienis, 22 Kovas 2016 00:00

Praėjusių metų spalio mėnesį startavęs, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) inicijuotas projektas, kurį Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos bei Vilkaviškio savivaldybėse koordinuoja viešoji įstaiga „Sveikatingumo idėjos“ įsibėgėja. Nuo projekto pradžios iki 2016 metų vasario mėnesio projektas buvo aktyviai viešinamas, kuriamas tarpžinybinis bendradarbiavimas, vyko įvairūs mokymai koordinatoriams.

Nuo 2016 metų vasario vidurio prasidėjo tiesioginis darbas su niekur nedirbančiais, nesimokančiais ir mokymų veikloje nedalyvaujančiais bei Lietuvos darbo biržoje neregistruotais (NEET) 15 – 29 metų jaunuoliais. Visoje Lietuvoje dirbantys vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatoriai gavo išties rimtą užduotį - rasti tokius jaunus žmones, juos motyvuoti ir įtraukti į projekto veiklas

„Oficialių duomenų apie potencialius projekto dalyvius, jų registrų ar kitokių sistemų, kaip būtų galima juos identifikuoti ir susisiekti Lietuvoje dar nėra, todėl pradėti vykdyti tiesioginį darbą su jaunuoliais buvo išties nemenkas iššūkis. Tačiau šiuo klausimu didžiausias ramstis ir pagalba buvo nuo pat projekto pradžios megzto tarpžinybinio tinklo nariai: seniūnai, socialiniai darbuotojai, kaimų bendruomenių bei nevyriausybinių organizacijų atstovai ir daugelis kitų jaunuolių gerove suinteresuotų asmenų“ – teigė vietos JGI koordinatorė Ramona Šilerytė.

Darbas su kiekvienu projekto dalyviu vykdomas individualių konsultacijų metu, bendraujant su vietos JGI koordinatore. Išsiaiškinus esamą jauno žmogaus situaciją ir poreikius kiekvienam projekto dalyviui sudaromas individualus veiklos planas, kuriame numatomos efektyviausios priemonės skirtos jaunuolio situacijai pagerinti.

Projekte gali dalyvauti visi 15–29 metų niekur nesimokantys, nedirbantys ir mokymuose nedalyvaujantys bei Lietuvos teritorinėje darbo biržoje neregistruoti jaunuolius.

Daugiau informacijos: el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8654 54270.

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

 

Projekto ,,Atrask save“ Vietos JGI koordinatorė Ramona Šilerytė

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba