• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Dec 07th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Savanorystė atveria kelią svajonių išsipildymui
Savanorystė atveria kelią svajonių išsipildymui PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 01 Rugpjūtis 2016 00:00

2016 m. liepos 29 d. Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje atidaryta fotografijų paroda „Atrask save“. Simboliška, tačiau šios parodos autorė Ieva Adomaitytė yra to paties pavadinimo projekto dalyvė, šiuo metu savanoriaujanti bibliotekoje. 

Spalvingose Ievos nuotraukose Marijampolės miestas ir jame esantys kūriniai pateikiami iš kitokios perspektyvos. Parodos metu net ilgamečiai marijampoliečiai stebėjosi išskirtiniu vaizdų pateikimu, neretas garsiai mąstydamas bandė prisiminti viena ar kitą vietovę bei nuotraukose esančių objektų buvimo vietą.

„Gimiau Marijampolėje, augau Kaliningrade, vėliau grįžau į Marijampolę, kurioje gyvenu iki šiol, priklausau miesto romų bendruomenei. Fotografija man visada patiko, tačiau intensyviai fotografuoti pradėjau tik šiais metais, atėjusi savanoriauti pagal projektą „Atrask save“. Biblioteka man suteikė galimybę mokytis fotografijos, prisidėti prie projekto „Marijampolės miesto gatvių žinynas“, per tai atradau savo kūrybišką pusę. Man patinka fotografuoti gimtąją Marijampolę, tokią kokią matau aš – jos žmones, gatves, pastatus, parkus. Fotografija ne tik pomėgis, man tai kur kas daugiau. Per ją aš galiu matyti ir parodyti save bei kitus, atrasti pasaulį, paveikti, nustebinti. Tikiuosi mano nuotraukos sukels įspūdį ir nepaliks abejingų“ – teigė jaunoji fotografė Ieva.

Savo nuotraukomis Ieva prisidėjo prie P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos kuriamo interaktyvaus žinyno „Marijampolės gatvės“, kurio pagrindinis tikslas sukurti patrauklų, visiems prieinamą virtualų leidinį, pateikiantį susistemintą tekstinę ir vaizdinę informaciją apie Marijampolės miesto gatves. Apie kiekvieną gatvę pateikiama tekstinė informacija, žemėlapio fragmentas bei daug įdomių ir vertingų priedų: istorinės fotografijos ir dabartiniai Marijampolės vaizdai, miesto schemos, planai, žemėlapiai, dokumentų kopijos. Unikalu tai, kad žinyne technologinėmis priemonėmis originaliai atskleista miesto istorija, įvairių laikmečių įtaka miesto gyvenimui.

Jei Tave įkvėpė Ievos istorija – prisijunk prie projekto „Atrask save“ bei išbandyk savanorystę ir Tu!

Kviečiame visus 15–29 metų niekur nesimokančius, nedirbančius ir mokymuose nedalyvaujančius jaunuolius, kreiptis į vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorę Ramoną Šilerytę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8654 54270.

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus gerinančius gyvenimą Marijampolėje (0)

Asociacija „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ paskelbė II kvietimą teikti projektinius pasiūlymus įgyvendinant pirmąjį ir antrąjį Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos tikslus.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba