• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Dec 09th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Mokiniai ir studentai susipažįsta su savivalda iš arti
Mokiniai ir studentai susipažįsta su savivalda iš arti PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 03 Lapkritis 2016 18:44

Šią savaitę Marijampolės savivaldybės administracijoje aštuoni jaunuoliai - gimnazistai ir aukštųjų mokyklų studentai – atlieka praktiką, o jų praktikos vadovais yra tapę savivaldybės mero pavaduotojas, administracijos direktorius ir kitų padalinių vadovai. Šie jauni žmonės dalyvauja jau ketvirtą kartą organizuojamame projekte „Pažink savivaldą“, kurio tikslas – susipažinti su Savivaldybės tarybos ir administracijos darbu, tiesiogiai stebint ir atliekant paruoštas praktines užduotis, dalyvaujant komitetų, komisijų posėdžiuose, susitikimuose, renginiuose ir pasitarimuose.

Moksleiviai ir studentai atsiliepė į viešą kvietimą ir prieš prasidedant projektui užpildė anketas, kuriose nurodė motyvus, kodėl norėtų rudeninių atostogų metu laiką leisti savivaldybės administracijoje, o ne ilsėtis, kurio tarnautojo asistentu pageidautų tą savaitę tapti. Šiemet projektu susigundė Ramunė Dilbaitė ir Iveta Kačerauskaitė iš Šv. Cecilijos gimnazijos, Raminta Akelaitytė ir Greta Karaliūtė iš Rygiškių Jono gimnazijos, Gerda Kancieriūtė ir Matas Miliauskas iš Marijonų gimnazijos, Inga Požaitienė - studentė iš Marijampolės kolegijos ir Žymantas Mozūraitis - Kauno technologijos universiteto studentas. Susirinkę į pirmąjį susitikimą pirmadienį jaunuoliai teigė, kad jiems negaila atostogų laiko, nes nori gauti patirties ir susipažinti geriau su viešojo administravimo įstaiga bei valstybės tarnyba. Jie pageidavo tapti mero pavaduotojų Povilo Isodos ir Irenos Lunskienės, administracijos direktoriaus Sigito Valančiaus asistentais, rinkosi praktiką Finansų ir biudžeto, Švietimo, kultūros ir sporto, Teisės ir Socialinių reikalų departamentuose, Viešųjų ryšių tarnyboje. Dalyviams užduotis formuluoja ir jų įvykdymą prižiūri pasirinkti praktikos vadovai. Projekto organizatoriai taip pat yra numatę išvykas į savivaldybės socialines įstaigas, kraštotyros muziejų. Penktadienį, lapkričio 4-ąją, bus projekto apibendrinimas, kuomet praktikantai pasidalins patirtais įspūdžiais, jiems bus įteikiami sertifikatai-pažymėjimai.

Projektą „Pažink savivaldą“ jau ketvirtą kartą organizuoja Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungosMarijampolės skyriuskartu su savivaldybe. Per ketverius metus projekte dalyvavo 43 dalyviai.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus gerinančius gyvenimą Marijampolėje (0)

Asociacija „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ paskelbė II kvietimą teikti projektinius pasiūlymus įgyvendinant pirmąjį ir antrąjį Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos tikslus.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba