• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Dec 07th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Ruduo - laikas studentams susirūpinti savo karjera
Ruduo - laikas studentams susirūpinti savo karjera PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 30 Rugsėjis 2016 13:49

Rudenį Lietuvoje suaktyvėja darbo rinka: sugrįžta personalo specialistai iš atostogų, darbuotojai per atostogas pabendravę su draugais, nusprendžia, kad laikas judėti darbo rinkoje ir pradeda ieškoti naujų galimybių, plūsteli jaunimas norintis dirbti arba praktikuotis.
„Nors vasaros praktikos labai populiarus sprendimas jaunų žmonių tarpe, tačiau po ramaus rugpjūčio, ruduo vėl atneša gyvumą darbo rinkoje“, - sako ARVI personalo atrankų koordinatorė Vaida Šverčiauskienė.

Ji pasakoja, kad vis dažniau jauni žmonės renkasi ne trumpalaikį sprendimą – nekvalifikuotą darbą vasarą ar rudenį, o praktikas pagal profesiją, kurios metu gali užmegzti ryšius su įmonės atstovais, įgauti realios darbo patirties ir žengti pirmus rimtus profesinius žingsnius.

„Pastebime, kad praktikos vis ankstyvesnės, jaunimas nelaukia, kol juos į praktikas siųs švietimo institucijos, jie nori kuo daugiau įvairių patirčių ir pažinčių savo studijų laikotarpiu. Dažniausiai tokie iniciatyvūs jaunuoliai dirbti pradeda dar nebaigę studijų“, - aiškina V. Šverčiauskienė

Personalo atrankų koordinatorė pasakoja, kad dar prieš kelis metus praktikas gaubė daug mitų: „nieko neveiksi“, „vien spausdinsi“, „tik kavą darysi“. Dabar tiek įmonių, tiek jaunimo požiūris pasikeitęs. Verslai investuoja į mentorius – praktikų vadovus, praktikų užduočių kokybė sekama įmonės personalo specialistų. O studentai kelia aukštesnius reikalavimus savo praktikai.

„Praktikas atlikę studentai yra pirmieji žmonės į kuriuos kreipiamasi ieškant naujo darbuotojo, o neretai – praktika perauga ir į darbo santykius. Todėl visuomet praktikas žiūrime atsakingai, rūpinamės, kad studentui būtų suteikta darbo vieta, kurioje jis jaustųsi pilnaverčiu komandos nariu. Kad ir šiuo metu turime labai įdomų praktikos pasiūlymą, kuris kaip projektas personalo valdymo srityje ir vykdome atrankas į šią stažuotę“, – sako V. Šverčiauskienė.

Neretai praktikas atlikdami studentai pasirenka ir baigiamojo darbo temą, kuri yra reali ir nagrinėja aktualias problemas, tokie ginamieji darbai sulaukia geriausių įvertinimų. Yra atvejų kuomet jaunuoliai pasipraktikavę ir supratę, kaip jų specialybė atrodo kasdieniame darbe pakeičia studijų kryptį arba tęsia magistro studijas visai kitoje srityje. Taip nutinka todėl, kad realioje darbo aplinkoje jaunuolis atranda savo stiprybes, pomėgius, juos taiko darbe ir gilina vėlesnėse studijose.

Studentai norintys atlikti praktikas ARVI, kurios metu jiems bus suteikta proga kartu su profesionaliais finansininkais, gamybos, komercijos, žaliavų, pardavimų, produktų, transporto, logistikos marketingo ir personalo specialistais bei daugeliu kitų pažinti savo specialybę ir įgauti vertingos patirties, savo gyvenimo aprašymus turėtų siųsti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus gerinančius gyvenimą Marijampolėje (0)

Asociacija „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ paskelbė II kvietimą teikti projektinius pasiūlymus įgyvendinant pirmąjį ir antrąjį Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos tikslus.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba