• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
May 30th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas MARIJAMPOLĖS MOKSLEIVIAI SIŪLO NUSTOTI GALVOTI STEREOTIPIŠKAI IR BŪTI ATVIRIEMS
MARIJAMPOLĖS MOKSLEIVIAI SIŪLO NUSTOTI GALVOTI STEREOTIPIŠKAI IR BŪTI ATVIRIEMS PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2016 16:00

Vasario 15 d. Marijampolėje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“ renginys, kuriame miesto mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus titulo.

 

Visi jaunuoliai pasisakė dviem temomis: Mano miestas atviras visiems (imigracijos politika) ir Keisti pasaulį galiu neišeidamas iš namų (skaitmeninė rinka).

Dalyvių kalbų klausė ir jas vertino miesto vicemeras Povilas Isoda kartu su kitais komisijos nariais: Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ pirmininkas Ričardas Bagdonavičius, Jaunimo Europos komandos pradininkė Marijampolėje Vaida Kelerytė - Burokienė, Marijampolės „Europe Direct“ vadovė Vaida Burbienė bei Marijampolės mokinių parlamentinės grupės pirmininkė Ema Stadaliūtė. Tačiau nugalėtoją rinkti galėjo ne tik komisija, o ir į renginį gausiai susirinkę žiūrovai.

“Marijampolė yra ES dalis - mes norime naudotis to privalumais, finansais, bet bendros bėdos nenorime prisiimti”, - apie migracijos krizę teigia Marijampolės sav. mero pavaduotojas Povilas Isoda.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, prizines vietas laimėjo Rygiškių Jono gimnazijos mokinės: trečioji vieta atiteko Ramintai Makackaitei , antroji – Paulinai Ambrasaitei, o nugalėtoja tapo – Gerda Povilaitytė.

“Svarbiausiai išlikti mums žmogiškais ir pagalvoti, jog mes patys galim papulti į tokią situaciją.“ – kalbėdama apie migracijos iššūkius teigia renginio nugalėtoja Gerda Povilaitytė, kuri jau kovo pradžioje dalyvaus viešojo kalbėjimo mokymuose ir varžysis finale Vilniuje.

Trys finalo nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Briuselį, o pagrindinis konkurso prizas – galimybė balandžio 2 d. lipti į „TEDxVilnius“ sceną Lietuvos nacionaliniame dramos teatre Vilniuje! Konferencija bus transliuojama tiesiogiai internetu, todėl renginį galės stebėti ne tik į jį atėję, bet ir tūkstančiai kitų smalsių ir naujovių bei įkvėpimo ieškančių žmonių visame pasaulyje.

Daugiau informacijos apie projektą interneto svetainėje www.pazinkeuropa.lt

JEK nario kontaktai:
Aistė Jankevičiūtė
Tel. nr. +37063618516
El. Paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.pazinkeuropa.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba