• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
May 30th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Įpusėjo pirmasis projekto ,,Atrask save" etapas
Įpusėjo pirmasis projekto ,,Atrask save" etapas PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 17 Vasaris 2016 09:42

Jaunimo garantijų iniciatyvos projektas „Atrask save“ - vienas didžiausių iki šiol Lietuvoje įgyvendinamų socialinių projektų skirtas, 15–29 metų niekur nedirbančių, nesimokančių ir mokymuose nedalyvaujančių jaunuolių (re)integracijai į švietimo įstaigas ir /ar darbo rinką.

Šiuo metu įpusėjo pirmasis projekto ,,Atrask save“  etapas - tarpžinybinio bendradarbiavimo tinklo kūrimas. Vyksta susitikimai su potencialiais socialiniais projekto partneriais, skleidžiama informacija apie projektą. Įvairių visuomeninių, viešųjų ir verslo organizacijų, įstaigų, tarnybų, asmenų ir kt. bendradarbiavimas – tai galimybė suteikti įvairiapusę paramą/pagalbą kol kas neaktyviems, niekur nedirbantiems, nesimokantiems ir mokymuose nedalyvaujantiems ir neregistruotiems darbo biržoje jauniems žmonėms atrasti save ir kurti savo ateitį.

Vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė Ramona Šilerytė jau aplankė didžiąją daugumą Kalvarijos, Marijampolės ir Kazlų Rūdos seniūnijų. Bendravo su seniūnais, socialiniais darbuotojais, bendruomenių pirmininkais, mokyklų atstovais ir kitomis institucijomis bei įstaigomis.

,,Laukia išties nelengvas darbas, surasti niekur nedirbančius, nesimokančius ir darbo biržoje neregistruotus jaunuolius, juos motyvuoti bei įtraukti į veiklas - tikras iššūkis. Tačiau esu pasiryžusi dirbti atsakingai ir pasiekti kiek įmanoma geresnių rezultatų.“ - mintimis dalinosi vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė Ramona Šilerytė.

Kviečiame visus 15–29 metų niekur nesimokančius, nedirbančius ir mokymuose nedalyvaujančius jaunuolius, kreiptis į vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorę Ramoną Šilerytę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8654 54270.

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba