• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Aug 26th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Multicentre prasideda naujos veiklos – pristatyta fotografijų paroda „Metamorfozė“
Multicentre prasideda naujos veiklos – pristatyta fotografijų paroda „Metamorfozė“ PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 01 Vasaris 2016 08:47

Kas yra Multicentras ir ką jame galima veikti, marijampoliečiai jau žino. Tačiau apie Multicentro naujas veiklas kalbėti pradėta visai neseniai. Pernai metai buvo atsinaujinimo metai. Laimėjus „Bibliotekos pažangai 2“ projektą „IT kartos iniciatyvos bibliotekoje“  atsirado naujos erdvės kūrybai, edukacijai bei laisvalaikiui. Projekto dėka daugiau dėmesio skiriama vizualiesiems menams – fotografijos ir video menui. Viena iš naujovių – ekspozicijų erdvė. Čia savo kūrybą gali pristatyti jaunieji menininkai, o ypač laukiami yra fotografijos mėgėjai.

Nors sausio 27 dienos popietė buvo lietinga, į ekspozicijoms skirtą erdvę noriai rinkosi žmonės. To priežastis – jaunosios fotomenininkės Austėjos Kuršvietytės fotografijos darbų paroda „Metamorfozė“. Austėją domėtis fotografija paskatino užsispyrimas. Ji prisimena, kad vienas pažįstamas jai nedavė palaikyti profesionalaus fotoaparato, todėl mergina užsispyrė ir pati ėmė domėtis fotografija. Pirmieji darbai dabar jai kelia šypseną, tačiau nuolatinio tobulėjimo dėka fotografijos įgauna vis kitokį atspalvį. Kodėl parodą pavadino „Metamorfozė“, Austėja aiškina paprastai: „kiekvienoje fotografijoje užfiksuotas pasikeitimas – pakelta ranka, uždėta skrybėlė ar apsivilktas paltas – jau yra metamorfozė“. Ši paroda Austėjai yra pirmoji, todėl džiugu, kad prie jos prisidėjo ir Multicentro kolektyvas. Parodą galite pamatyti visą vasario mėnesį.

Austėjos Kuršvietytės paroda – tai naujų veiklų Multicentre pradžia. Savo darbus tęsime su fotografijos mokymais jaunimui. Tikimės, kad jie užaugins daugiau talentų.

Sekite Multicentro naujienas Facebook (Multicentras), Instagram (mc_studija) bei Twitter (mc studija) tinkluose ir pirmieji sužinokite apie jaunuosius, kūrėjus naujas veiklas ir renginius.

Multicentras - tavo laisvalaikiui ir kūrybai!

 

Gerda Matusevičienė
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Multicentras

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kviečia teikti paraiškas neformaliojo vaikų švietimo programoms finansuoti (0)

NVŠ programas įgyvendinti gali visi neformaliojo vaikų švietimo teikėjai (išskyrus bendrojo ugdymo mokyklas), kurie turi teisę vykdyti švietimo veiklą ir atitinka  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba