• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jan 20th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Pagalba stojantiesiems – akcija "Klausk studento"
Pagalba stojantiesiems – akcija "Klausk studento" PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 21 Birželis 2010 10:04

Stojantiesiems susigaudyti priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas informacijos labirintuose padės po visą šalį pasklidę studentų atstovai, - birželio 21 dieną startuoja akcija "Klausk studento". Antrus metus akcijoje dalyvauja Lietuvos studentų sąjunga (LSS), jaunimo asociacija Studentų brolija ir seserija "barake.lt" bei interneto tinklalapis "Studentas.LT".


"Studijų pasirinkimas stojantiesiems dažnai atrodo ilgas ir sudėtingas procesas. Atsižvelgiant į tai, bendrajame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas stojantiesiems apsispręsti padės tradiciškai suburta komanda šaunių studentų atstovų iš skirtingų Lietuvos aukštųjų mokyklų. Stojančiuosius kviečiame aktyviai teirautis akcijos "Klausk studento" konsultuojančių atstovų tiek informacijos apie bendrąjį priėmimą į aukštąsias mokyklas, tiek apie konkrečių aukštųjų mokyklų studijų sąlygas, stojimo egzaminų tvarką ir kitais susijusiais klausimais",- teigė LSS akademinio reikalų ir socialių proceso koordinatorius Dovydas Kinderys.

Pasak D. Kinderio, LSS koordinuojama akcija tęsis iki pat bendrojo priėmimo pabaigos (š.m. rugpjūčio 12 d.). Stojantieji klausimus studentams užduoti galės apsilankę LSS koordinuojamose Studentų savivaldose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, užsukę į LSS centrinę būstinę sostinėje arba tiesiog parašę el. laišką, paskambinę specialiais akcijos telefono numeriais.

Kaip teigė LSS Akademinio proceso ir socialinių reikalų koordinatorius, toks akcijos modelis pasirinktas atsižvelgus į tai, kad ne visi stojantieji turi galimybę apsilankyti Vilniuje, kur įsikūrusi LSS centrinė būstinė.

Informacija apie akciją "Klausk studento" taip pat prieinama jaunimo asociacijos Studentų brolija ir seserija "barake.lt" bei "studentas.lt" tinklalapių specialiai akcijai sukurtose rubrikose.

Akcijos metu į stojančiųjų klausimus atsakinės LSS centrinio biuro atstovai drauge su Studentų savivaldų atstovais iš Klaipėdos, Kauno technologijos, Kauno medicinos, ISM Vadybos ir ekonomikos, Lietuvos žemės ūkio, Lietuvos kūno kultūros, Vytauto Didžiojo, Vilniaus pedagoginio, Mykolo Romerio universitetų bei Kauno, Klaipėdos valstybinės kolegijų ir Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokyklos.

Primename, kad Lietuvos studentų sąjunga, remiantis praėjusiųjų mokslo metų patirtimi, per priėmimą į aukštąsias mokyklas buvo susidūrusi su daug stojančiųjų klausimų ir nuogąstavimų dėl pasikeitusių priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas taisyklių, stojimo tvarkos bei sąlygų. Pastebėta, kad stojantiesiems trūksta koncentruotos, tikslios ir suprantamos informacijos stojimo ir studijų konkrečiose aukštosiose mokyklose. Atsižvelgdami į tai, studentų organizacijos tradiciškai suvienijo jėgas ir nutarė, inicijuojamos akcijos "Klausk studento" pagalba, padėti stojantiesiems gauti naudingą informaciją greitai ir patogiai.

Daugiau informacijos apie bendrąjį priėmimą į Lietuvos aukštąsias mokyklas bei akciją "Klausk studento" galima rasti tinklalapyje www.lss.lt.

 

BNS informacija

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
2020 m. keičiasi tam tikrų socialinių išmokų dydžiai, bus mokamos naujos išmokos (0)

Nuo 2020 m. pasikeitus bazinės socialinės išmokos, tikslinių kompensacijų bazės ir valstybės remiamų pajamų dydžiams didės daugelis socialinių išmokų, piniginė socialinė parama nepasiturintiems žmonėms,

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba