• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jun 01st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Darbas Apie šių dienų socialinio darbuotojo įvaizdį - Marijampolėje
Apie šių dienų socialinio darbuotojo įvaizdį - Marijampolėje PDF Spausdinti Email
Antradienis, 24 Gegužė 2016 20:30

Marijampolėje gegužės 20 d. vyko Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos suvažiavimas.

Jo metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas socialinių darbuotojų profesinei veiklai ir įvaizdžiui visuomenėje. Suvažiavime kalbėta apie tai, kokio įvaizdžio visuomenėje siekiama, kokia turėtų būti socialinio darbuotojo profesinė kultūra ir etika, kokios prioritetinės veiklos nusimato per artimiausius metus. Suvažiavimą vedė LSDA prezidentė Rasa Laiconienė. Renginyje svečių teisėmis dalyvavo LR Seimo narys Albinas Mitrulevičius, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Paluckas.

 

Sveikindamas susirinkusius iš visos Lietuvos socialinius darbuotojus Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas pabrėžė, kad šiais globalizacijos ir naujųjų technologijų laikais, kai visas dėmesys skiriamas pažangai, labai svarbu, kad yra tie, kurie eina į pagalbą silpnesniam, lankosi ne pačiose patraukliausiose vietose – tai socialiniai darbuotojai. Jiems reikia sakyti ačiū, kad neša, kartais nors ir nedidelę, pažangą į pašalius, į užmirštus kampelius. Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius kvietė svečius konstruktyviai dirbti, o po darbo aplankyti gražiuosius Marijampolės parkus, apžiūrėti baigiamą statyti originalią Gedimino gatvės geležinkelio pervažą ir sugrįžti į Sūduvos sostinę dar ne kartą. Tuo labiau, kad ir socialinių paslaugų infrastruktūra Marijampolėje yra gerai išvystyta – yra ko pasimokyti.

Pradėdama suvažiavimą LSDA prezidentė R. Laiconienė priminė, kad po skaudžią šalyje įvykių, kai Kražiuose buvo nužudyta socialinė darbuotoja, o Kėdainių rajone į šulinį tėvo sumesti du mažamečiai vaikai, ypatingai iškilo socialinio darbuotojo vaidmens visuomenėje klausimas. Tad profesinės veiklos ir įvaizdžio temos suvažiavimui pasirinktos neatsitiktinai.

Suvažiavime nuskambėjo LSDA tarybos veiklos 2015–2016 m. ataskaita, asociacijos finansinė ataskaita, svarstyti veiklos įstatai. Vėliau suvažiavimo dalyviai diskutavo darbo grupėse apie profesinę kultūrą ir vertybes, pristatė Etikos kodeksą, numatė ateities veiklos kryptis. Pasidaliję į tris grupes suvažiavimo dalyviai aplankė Marijampolėje įkurtas socialinių paslaugų įstaigas. Aplankytas Socialinės pagalbos centro Kartų namų padalinys, Jaunuolių, turinčių intelekto sutrikimų, dienos padalinys, Specialieji socialinės globos namai.

Apsilankymus įstaigose organizavo ir didžiąją dalį kitų rūpesčių rengiant suvažiavimą išsprendė Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento direktorė Daiva Pankauskienė, kuri yra ir LSDA tarybos narė. Po suvažiavimo ji džiaugėsi, kad Marijampolė kolegoms paliko tikrai gerą įspūdį. Jos teigimu, čia gimė ne viena gera idėja, kuri ateityje, tikėkimės, kels socialinio darbuotojo prestižą.

 

Viešųjų ryšių tarnyba

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba