• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Feb 16th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Auto-moto BMW mąsto apie sportinį elektromobilį
BMW mąsto apie sportinį elektromobilį PDF Spausdinti Email
Sekmadienis, 20 Birželis 2010 12:31

Vokietijos automobilių gamintojas BMW teigia neketinąs apsiriboti 2013 m. ketinamu pristatyti keturviečiu „Megacity“ elektromobiliu.


Anot bendrovės pardavimų ir rinkodaros vadovo Iano Robertsono, BMW svarsto apie naujus elektromobilių modelius, tarp kurių gali būti ir sportinis elektromobilis. Kaip praneša „Autocar“, bendrovės atstovas pažymėjo, kad „Megacity“ neapsiribos tik „vienu formatu“. Esą praėjusiais metais Tarptautinėje Frankfurto parodoje pristatytas bendrovės konceptas „Vision EfficientDynamics“ rodo, kad BMW gali pagaminti ir grynai elektrinį sportinį automobilį.

Kaip jau buvo skelbta žiniasklaidoje, „BMW Vision EfficientDynamics“ konceptas – tai draugiškas aplinkai sportiškas kupė, varomas trijų cilindrų 1,5 litro darbinio tūrio turbodyzelinio variklio, išvystančio 163 AG galią. Automobilyje sumontuoti ir du elektros varikliai.

„Vision ED“ gali važiuoti varomas vien tik elektros energija. Su pilnai įkrautu akumuliatoriumi jis gali nuvažiuoti 50 km. Naudojant standartinį europinį 220 V elektros lizdą, elementai įkraunami per 2,5 val.

Pasak I.Robertsono, ypač daug dėmesio, gamindama pirmąjį masinės gamybos elektromobilį, bendrovė BMW skiria pastarojo svoriui. Šis elektromobilis bus gaminamas iš anglies pluošto. Teigiama, kad iš šios medžiagos pagamintas elektromobilis bus 30 proc. lengvesnis nei iš plieno pagaminta transporto priemonė.

Pigus „Megacity“ elektromobilis  nebus. Tai lems nemažos elektromobilio modelio kūrimo išlaidos ir kol kas nedidelė elektromobilių tikslinė auditorija.

 

emobility

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo tvarka (0)

Valstybės vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis. Valstybės vėliavos naudojimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymas ir Vyriausybės nutarimas „Dėl Lietuvos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų kėlimo ir naudojimo“.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

„SPINDULIO“ KINO TEATRE SPALIO 6-12 D

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba