• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Oct 19th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Aktualijos Moksleivių kūrybos centro modernizavimo darbai įsibėgėja
Moksleivių kūrybos centro modernizavimo darbai įsibėgėja PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 27 Vasaris 2019 21:22

Jau pradėti Marijampolės mieste Degučių mikrorajone esančio Moksleivių kūrybos centro pastato modernizavimo darbai, kurie bus apmokami iš ES remiamo projekto „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas Marijampolėje“ ir savivaldybės biudžeto. Prisidedant Savivaldybei lėšomis, pastatas bus tvarkomas kompleksiškai, tad tuo pačiu bus atnaujintos ir šiame pastate įsikūrusios Degučių seniūnijos bei Degučių vaiko dienos centro patalpos. Kaip Marijampolės savivaldybės administraciją informavo viešojo konkurso būdu rekonstrukcijos darbus laimėjusios UAB „Gintrėja“ Statybos ir techninio padalinio direktorius Dainius Kriščiūnas, teritorija aptverta ir parengta darbams, pirmame aukšte pagal projektą jau išgriautos nereikalingos sienos, tuoj darbai prasidės antrajame aukšte. Vidaus patalpose pradėti ir santechnikos bei elektros instaliacijos keitimo darbai. Kitą savaitę statybininkai planuoja pradėti pastato pamatų šiltinimo darbus. Anot rangovo atstovo, projektui įgyvendinti jiems skirti 5 mėnesiai, kurių, jo manymu, pakanka.

Pradėtą modernizuoti pastatą ir jame plušančius statybininkus vasario 27 d. aplankė Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda ir administracijos direktorius Karolis Podolskis. Jie įsitikino, kad pradėtų darbų tempas tinkamas, todėl tikėtina, kad statybininkai projektą užbaigs laiku.

1974 m. pradėtas eksploatuoti 3-jų aukštų pastatas dar nebuvo kapitaliai remontuotas ar rekonstruotas, todėl jo būklė jau neatitiko šiuolaikinių reikalavimų. Pagal projektą bus modernizuotas visas pastatas iš išorės ir vidaus, be to įsigyta reikalinga įranga ir baldai. Perplanuotose patalpose bus įrengiamos modernios, kūrybingumą skatinančios edukacinės erdvės, atliksiančios ne vieną funkciją. I aukšte numatyta įrengti kūrybines erdves - Menų dirbtuves, Keramikos studiją, pilietiškumui ugdyti skirtas patalpas - Organizacijų erdvę ir Saugaus vaiko kabinetą, aktyvios veiklos patalpas - Žygeivystės ir orientavimosi sporto kabinetus, turizmo treniruočių klasę su laipiojimo siena, infocentrą. II aukšte bus įkurtos dar kelios kūrybinės erdvės, skirtos informacinėms technologijoms, konstravimui, fotografijai, etnokultūrai. Čia atsiras ir maisto gamybos laboratorija. III aukšte numatytas Skautijos veiklos kabinetas, komunikavimo erdvės su mobilia įranga, nakvynės kambariai, pritaikyti stovyklų, sueigų dalyviams. Rūsiuose bus įrengtas Muzikinis rūsys. Naujai įrengiamos sanitarinės patalpos, laiptinės, apšiltinamas pastatas iš išorės, keičiama stogo danga, vamzdynai ir kt. Pastato modernizavimo projektą parengė AB Panevėžio statybos trestas.

Bendra modernizavimo projekto vertė daugiau kaip 700 tūkst. eurų. Savivaldybės indėlis - per 100 tūkst. eurų.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Savivaldybių gerovės indeksas – Marijampolės savivaldybė pirmajame dešimtuke (0)

Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) sudarytame 2019 metų savivaldybių indekse Marijampolės savivaldybė šiemet solidžiai įsitvirtino 5-8 vietoje, kartu su Palangos m., Panevėžio r. ir Šilutės r. savivaldybėmis, tarp 54 mažesniųjų savivaldybių.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba