• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Jul 02nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Aktualijos Unikalus 3D piešinys leidžia pažvelgti į Marijampolę iš aukštai
Unikalus 3D piešinys leidžia pažvelgti į Marijampolę iš aukštai PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 10 Rugpjūtis 2016 14:01

Marijampolėje, J. Banasavičiaus aikštėje pradėjus ryškėti kuriamam vaizduojamojo meno kūriniui 3D “Istorijos gylis” ne vienas marijampolietis ir miesto svečias su nekantrumu laukė galutinio piešinio rezultato.

Paveikslo atidarymo dieną susirinko gausus būrys žiūrovų išgirsti apie idėją ir patys pirmieji įsimažinti šalia kūrinio, kuris vaizduoja istorinius miesto simbolius. Atsistojus ant paveiksle vaizduojamo Rygiškių Jono gimnazijos stogo nuotraukoje susidaro įspūdis, kad žmogus aukščiau visų miesto simbolių ir gali juos apžiūrėti iš paukščio skrydžio.

„Mes, visi, sporto entuziastai, dalyvaudami bėgime už miestą prisidėjome prie šio kūrinio atsiradimo. Bėgimo už Marijampolę organizavimui nepanaudotas lėšas, skyrėme šios idėjos realizavimui”, – paveikslo pristatymo visuomenei metu sakė tradicinio bėgimo už Marijampolę organizatorius Ramūnas Burokas. Jis džiaugėsi, kad Marijampolėje tokia aktyvi miesto bendruomenė, kuri įsitraukia į įvairias iniciatyvas, todėl mieste daug naujų idėjų ir veiklų.

Paveikslą „Istorijos gylis“ realizavo gerai žinomas 3D paveikslų autorius Saulius Gudelevičius, pasivadinęs Saulius Art slapyvardžiu, jo piešiniai puošia Šilutės, Juodkrantės, Vilniaus, Kretingos, Jonavos, Rygos, Talino, Maskvos gatves. Nutapyti vaizduojamojo meno kūrinį S. Gudelevičius  specialiai atvyko iš užsienio, tam jam prireikė savaitės. Autorius tikisi, kad piešinys džiugins miestelėnus kelis metus.

„Marijampolės sporto bendruomenė ne tik dalyvauja renginiuose, bet ir prisideda juos organizuojant, tai didelis postūmis stiprinant sportines veiklas mieste. Tikimės, kad ne tik mūsų sportininkų pasiekimai garsins miestą, bet ir šis naujas paveikslas“, – kalbėjo Marijampolės lengvosios atletikos klubo pirmininkas Darius Kemeraitis.

Paveikslo atidarymo dieną susirinkę žiūrovai ir organizatoriai prisiminė „Bėgimo už Marijampolę'16” akimirkas, klausėsi talentingos Ramintos Zdanevičiūtės atliekamų saksofono ir solo kūrinių, fotografė Gabija Rutkauskaitė fotografavo panorusius įsiamžinti prie naujojo paveikslo. Organizatoriai ragino naudoti socialiniuose tinkluose #3DMarijampolė prierašą, kad būtų galima fiksuoti nuotraukų gausą ir jų populiarumą.Nuotraukos: Gabija Rutkauskaitė

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba