• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Apr 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Aktualijos Marijampolės miesto VVG tikslas sumažinti socialinę atskirtį ir padidinti užimtumą
Marijampolės miesto VVG tikslas sumažinti socialinę atskirtį ir padidinti užimtumą PDF Spausdinti Email
Sekmadienis, 13 Gruodis 2015 16:17

Įvyko Marijampolės miesto vietos veiklos grupės (VVG) valdybos posėdis. Jo metu valdybos nariai aptarė anksčiau vykusias konsultacijas su miesto organizacijomis,

bendruomene. Susirinkime buvo analizuojamos pagrindinės bendruomenės  problemos bei išsakyti pasiūlymai kaip gerinti esamą situaciją. Aptartos idėjos socialiai jautrių grupių integravimui, socialiniai atskirčiai mažinti skirtos priemonės, ieškota inovatyvių idėjų ir sprendimų, diskutuota apie neaktyvių žmonių užimtumo didinimą, pradedančių verslą žmonių poreikius, jaunų žmonių kompetencijų stiprinimą ir kitas temas.

 

Buvo ieškoma sprendimų, kaip padidinti darbingų gyventojų socialinę integraciją ir jų padėties darbo rinkoje gerinimą. Taip pat valdybos posėdžio metu buvo aptartos atnaujintų miestų veiklos grupių strategijų atrankos ir įgyvendinimo taisyklės bei reikalavimai strategijos turiniui. Vyko diskusija dėl galimų strategijos krypčių, prioritetų ir priemonių bei buvo apsvarstytas konsultacijų su miesto organizacijomis ir bendruomene rezultatų pristatymas.

Pasak Marijampolės vietos veiklos grupės pirmininko Andriaus Jasinskio, buvo atsižvelgta į visus bendruomenės pasiūlymus bei idėjas.  „Bendruomenės pasiūlytos idėjos yra originalios, atitinkančios vietos bendruomenės lūkesčius. Žinoma, visos priemonės turės atitikti tam tikrus miestų strategijų įgyvendinimo reikalavimus, o mūsų pagrindinis siekis yra sukurti naujas, inovatyvias priemones socialinės atskirties mažinimui bei užimtumo didinimui Marijampolės mieste“, – kalbėjo A. Jasinskis.

Nors ir ne visos idėjas bus galima įgyvendinti remiantis Marijampolės miesto vietos veiklos strategija, tačiau jis pasidžiaugė, kad konsultacijos su įvairiomis organizacijomis ir bendruomene leidžia įsigilinti į vietos aktualijas. „Konsultacijos su Marijampolės miesto bendruomene padeda ieškoti bendrų sprendimų, iniciatyvų, kurios ateityje galės būti sėkmingai įgyvendintos kitose iniciatyvose ar priemonėse“, - pasakojo miesto vietos veiklos grupės pirmininkas A. Jasinskis.

Konsultacijos ir toliau bus vykdomos gruodžio bei sausio mėnesiais. Pasiūlymus ir klausimus Marijampolės miesto VVG galite siųsti el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Daugiau informacijos apie Marijampolės miesto VVG galite rasti www.marijampoliečiai.lt ir www.marijampole.lt svetainėse.

Ingrida Asipavičiūtė

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Patvirtinta grupės metinė/galutinė Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo ataskaita už 2019 m. (0)

Marijampolės miesto vietos veiklos grupės metinė/galutinė Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo ataskaita už 2019 metus.
Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimas 2019 metais įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba