• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Sep 20th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Aktualijos Marijampoliečiai norintys sutikti šventes namuose turėtų suskubti
Marijampoliečiai norintys sutikti šventes namuose turėtų suskubti PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 07 Gruodis 2011 10:13

Artėjantis Kalėdinis “bumas” asocijuojasi su jaukiomis ir šiltomis šventėmis namuose. Daugelis svetur gyvenančių lietuvių traukia namo sutikti gražiausias metų šventes. Ilgametę patirtį sukaupusi, Marijampolės kelionių agentūros “Janikės kelionės” savininkė Janina Senkienė įspėja, kad nepasiruošus kelionei iš anksto lietuviško Kūčių stalo gardumynų gali ir netekti ragauti.


Daugiausiai lietuvių, nors trumpam šventiniam laikotarpiui, sugrįžta iš Skandinavijos šalių - Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Danijos. Nemažias keliautojų srautas ir iš Anglijos, Airijos bei Vokietijos ir Ispanijos. Keliaujantys iš Skandinavijos marijampoliečiai dažniausiai renkasi keltus, o iš kitų šalių parvyksta autobusais arba lėktuvais, kurių bilietus užsisako jau vasarą.

“Geriausia bilietus pirkti iš anksto: kuo arčiau išvykimo data, tuo lėktuvo bilietai brangesni, o keltuose nelieka vietos, ypatingai, lengviesiems automobiliams. Bilietų pirkimo pikas į namus prasideda jau rudens viduryje, o vykstančiųjų srautas pirmyn – atgal didžiausias nuo gruodžio 20d. iki sausio 6d.” – pasakoja Janina Senkienė.

Kaip ir kasmet, šventinio laikortarpio metu kelionių bilietų beveik nelieka. Ramūs tie, kas iš anksto susiplanavo keliones, tačiau “Janikės kelionės” agentūros darbuotojoms yra tekę ne kartą ieškoti įvairiausių įmanomų variantų ir netradicinių sprendimų, kad tik žmogus galėtų švenčių metu aplankyti savo šeimą.

Kalėdinių kelionių įpročiai nesikeičia – visada yra planuojančių iš anskto, kaip ir visada laukiančių iki paskutinės minutės. Tačiau keletą pastarųjų metų pastebima, kad vis dažniau skrendama Naujuosius metus sutikti pas užsienyje gyvenančius artimuosius ar draugus.

Ką daryti jei neturi kelionių bilieto dar ir šiandien, o šventes tikiesi linksmai sutikti Lietuvoje: “Šiuo metu sunkiausia gauti keltų bilietų, o lėktuvų kainos sparčiai kyla. Tačiau bilietais vis dar gali pasirūpinti artimieji ar draugai susisiekę su “Janikės kelionės” agentūra. Žinoma, dėl kiekvieno patogumo bilietus galime nusiųsti elektroniniu paštu, registruotu laišku, kartais užtenka ir sms žinutės.” – vardina galimus sprendimo būdus Janina Senkienė.

Linkime gražiausias metų šventes sutikti su Jums artimais žmonėmis!

----------------

UAB" Janikės kelionės"
Basanavičiaus a. 9, Marijampolė, LT 68303
www.janikeskeliones.lt
 
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
 
Tel.             (8 343) 59379     
Agnė 8 671 99855
Julija 8 679 73305
 
Poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvais ir autobusais, avia ir keltų bilietai, viešbučių rezervavimas, draudimas, parkingas, vizos ir t.t.

 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolėje atidarytas „Basakojų sveikatingumo takas“ (0)

Šeštojo „Bėgam už Marijampolę“ renginio organizatoriai, tęsdami gražią tradiciją, padovanoja Marijampolės miesto bendruomenei

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba