• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jun 01st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Aktualijos Kiekvieną savaitgalį - blaivumo kontrolė
Kiekvieną savaitgalį - blaivumo kontrolė PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 28 Spalis 2011 08:55

Įvertinus avaringumo statistiką ir siekiant griežtinti transporto priemonių vairuotojų atsakomybę už savo elgesį kelyje, mažinti eismo įvykių skaičių, jų skaudžius padarinius, nuo spalio 21 d. iki sausio 1 d. kiekvieną savaitgalį (penktadienį–sekmadienį) bus organizuojamos prevencinės priemonės, skirtos transporto priemonių vairuotojų blaivumui, apsvaigimui nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų tikrinti.

Priemonės bus vykdomos pasirinktose vietose ir tam tikru laiku, prireikus, pareigūnai stabdys eismą ir tikrins visų vairuotojų blaivumą.
Jau praėjusį savaitgalį, t.y. spalio 21-23 d. Marijampolės apskrityje buvo patikrinta 784 vairuotojų dėl neblaivumo, nustatyti 9 neblaivūs vairuotojai, iš jų 5 - lengvas girtumo laipsnis, 3 - vidutinis girtumo laipsnis, 1 - sunkus girtumo laipsnis. Nustatyti 9 vairuotojai, vartoję alkoholio, bet neviršiję leistinos normos.
Tuo pačiu metu visoje Lietuvoje buvo patikrinti 8004 vairuotojai dėl neblaivumo, nustatyta 147 neblaivūs vairuotojai, iš jų 71 - lengvas girtumo laipsnis, 56 - vidutinis girtumo laipsnis ir 20- sunkus girtumo laipsnis. Nustatyti 126 vairuotojai, vartoję alkoholio, bet neviršiję leistinos normos. Patikrinta 8 vairuotojai dėl apsvaigimo ir nustatytas 1 apsvaigęs vairuotojas.

www.marijampolieciai.lt

 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba