• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Feb 24th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Aktualijos Parengti Marijampolės miesto teritorijos ir savivaldybės teritorijos bendrųjų planų koregavimo sprendiniai
Parengti Marijampolės miesto teritorijos ir savivaldybės teritorijos bendrųjų planų koregavimo sprendiniai PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 12 Spalis 2011 09:36

Vadovaujantis Teritorijų planavimo įstatymu ir Visuomenės informavimo ir dalyvavimo teritorijų planavimo procese nuostatais, Marijampolės savivaldybės administracija informuoja apie parengtą Marijampolės miesto teritorijos ir savivaldybės teritorijos bendrųjų planų korektūrą.

Planavimo organizatorius: Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius (68307 Marijampolė, J. Basanavičiaus a. 1, tel. (8 343) 90 011, elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Planų rengėjai: VĮ Valstybės žemės fondo Kraštotvarkos ir teritorijų planavimo skyrius, IĮ „Atkulos projektai“.

Susipažinti su bendrųjų planų pakoreguotais sprendiniais bus galima nuo š. m. spalio 28 d. iki lapkričio 28 d. Pareikšti savo pastabas bei pasiūlymus bus galima nuo š. m. lapkričio 7 d. ekspozicijos vietoje esančiame pasiūlymų registracijos žurnale. Marijampolės miesto teritorijos ir savivaldybės teritorijos bendrųjų planų pakoreguotų sprendinių grafinės dalys bus eksponuojamos Marijampolės savivaldybės (J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė) administracijos fojė, I aukšte. Su pakoreguotų sprendinių tekstine dalimi ir sprendinių poveikio vertinimo (SPV) ataskaita galima susipažinti Architektūros ir aplinkotvarkos departamente, 307 kab. Pasiūlymai priimami visą supažindinimo laikotarpį iki viešo susirinkimo ir jo metu.

Informaciją teikia ir pasiūlymus dėl Marijampolės miesto teritorijos ir savivaldybės teritorijos bendrųjų planų pakoreguotų sprendinių priima Architektūros ir aplinkotvarkos departamento direktorius–vyriausiasis architektas Arūnas Lukoševičius, tel. (8 343) 90 033, elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ; VĮ Valstybės žemės fondo Kraštotvarkos ir teritorijų planavimo skyrius (LT-08105 Vilnius, Konstitucijos pr. 23, A korpusas, tel. (8 5) 261 8856, faks. (8 5) 262 1672, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ); IĮ „Atkulos projektai” (LT-03116 Vilnius, Savanorių pr. 11A-83, tel. (8 5) 216 2869, faks. (8 5) 216 3647, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ).

Viešas susirinkimas vyks 2011 m. lapkričio 28 d 11 val. Marijampolės savivaldybės posėdžių salėje (J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė). Pareiškėjai atmestus pasiūlymus gali apskųsti valstybinę teritorijų planavimo priežiūrą vykdančiai institucijai per mėnesį nuo jiems išsiųsto laiško (atsakymo į pateiktą prašymą) gavimo dienos.

Informuojame, kad atliekant Marijampolės miesto teritorijos ir savivaldybės teritorijos bendrųjų planų korektūrą jų koncepcijos nebuvo keičiamos, todėl strateginio pasekmių aplinkai vertinimo (SPAV) procedūra nebuvo atliekama.

Administracijos direktorius
Metas Ražinskas

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Nemokama regos patikra (0)

NEMOKAMA REGOS PATIKRA

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba