• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jun 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus
Ketvirtadienis, 16 Balandis 2020 12:45

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį. Buvo paskelbti du kvietimai teikti projektinius pasiūlymus. Surengta eilė mokymų galimiems projektų pareiškėjams, vykdomos nuolatinės konsultacijos ir komunikacija vietos bendruomenei, aktyviai bendradarbiaujama su organizacijomis, savivalda bei vietos aktyvistais. Projekto įgyvendinimas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Visos šios veiklos fiksuotos metinėje atskaitoje už 2019 metus, kurią organizacijos visuotinis narių susitikimas patvirtino 2020 m. kovo mėnesį. Ataskaitoje išsami informacija apie vietos plėtros strategijos įgyvendinimo pažangą: veiksmų įgyvendinimą nuo strategijos įgyvendinimo pradžios iki ataskaitinio laikotarpio pabaigos, strategijos veiksmų įgyvendinimo geruosius pavyzdžius, rodiklių pasiekimą. Dokumente taip pat aptartos  problemos, su kuriomis buvo susidurta per ataskaitinį laikotarpį. Pateikiama informacija apie miesto VVG narių pokyčius per ataskaitinį laikotarpį, vykdytas veiklas ir viešinimo veiksmus. Bei informaciją apie vieną pagrindinių veiklų – miesto VVG sprendimų priėmimą vietos plėtros projektų atrankos  (kvietimo dokumentų ar jų pakeitimų, vietos plėtros projektų sąrašų ar jų pakeitimų tvirtinimo) ir vietos plėtros strategijos keitimo klausimais. Su dokumentu susipažinti galima asociacijos internetinėje svetainėje.

Taip pat svarbiu atskaitos tašku 2020 m. galima laikyti ir kovo mėnesį paskelbtus II kvietimo projektinių pasiūlymų rezultatus, jie įtraukti į vietos plėtros projektų sąrašus ir rezervinius vietos plėtros projektų sąrašus. Iš viso šiuo metu yra 13 projektinių pasiūlymų įtrauktų į vietos plėtros projektų sąrašus bei 2 projektai rezervinį sąrašą. Pirmojo kvietimo patvirtinti projektiniai pasiūlymai jau virto konkrečiomis veiklomis – net keturios organizacijos pasirašę sutartis su Europos socialinio fondo agentūra ir pradėję įgyvendinti projektus.

Pasak asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ vadovės Ievos Vizgirdienės didelis konsultacijų skaičius tiek tiekiant projektinius pasiūlymus, tiek pradedant įgyvendinti parodė bendruomenės norą dalyvauti svarbiuose vietos pokyčiuose. Taip pat atskleidė didelį poreikį nuolatiniam informacijos teikimui ir konsultavimui iš asociacijos pusės siekiant palaikyti organizacijas įgyvendinant vietos strategijoje iškeltus tikslus. Vienu iš gerųjų pavydžių galima įvardinti ir M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo įgyvendinimą projektą „Sidabrinė linija Marijampolėje: socialinę integraciją skatinančių veiklų organizavimas pasitelkiant savanorius“. Projekto tikslas yra prisidėti prie socialinę atskirtį patiriančių Marijampolės gyventojų – senyvo amžiaus asmenų, neįgaliųjų, asmenų, prižiūrinčių sunkią negalią turintį šeimos narį – socialinės integracijos gerinimo, organizuojant jiems užimtumo veiklas bei socialinių paslaugų teikimą „Sidabrinės linijos“ telefonu, pritraukiant išorės savanorius. Asociacijos vadovė priduria, kad visi jau vykdomi ir būsimi projektai tikrai reikalingi ir vertingi vietos bendruomenei.

Aktualiausia informacija vietos bendruomenei šiuo metu yra tai, kad 2020 m. balandžio 2 d. paskelbtas jau trečiasis kvietimas teikti projektinius pasiūlymus įgyvendinant: 1 – ąjį Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos tikslą – socialinę atskirtį patiriančių Marijampolės miesto gyventojų integraciją į visuomenę per nevyriausybinių organizacijų iniciatyvas. 2 – ąjį Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos tikslą – skatinti aktyvų Marijampolės miesto gyventojų įsitraukimą į darbo rinką.

III kvietimo projektinius pasiūlymus galima teikti iki 2020 m. gegužės 6 d. 16.30 val. Paštu gautos paraiškos priimamos ne vėlesne nei 2020 m. gegužės 6 d. pašto žyma.

Internetinėje svetainėje www.marijampolesmvvg.lt skiltyje DOKUMENTAI galima rasti kvietimus, dokumentų formas, Marijampolės miesto vietos plėtros strategiją, reikalavimus pareiškėjams ir kitą naudingą informaciją.

Galimi projektų pareiškėjai gali konsultuotis dėl projektinių pasiūlymų teikimo tel. nr.: +370 657 74 265 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Daugiau informacijos:  miesto www.marijampolesmvvg.lt

Marijampolės miesto VVG informacija

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba