• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Jun 04th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos „Šeimos kortelė“ – ir Marijampolėje
„Šeimos kortelė“ – ir Marijampolėje
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2019 20:30

Jau nuo rugsėjo mėnesio gausias šeimas ir šeimas prižiūrinčias (slaugančias) neįgalųjį asmenį pasieks LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagamintos šeimos kortelės.

 

Šeimos kortelės turėtojas galės naudotis lengvatomis, paslaugomis ar privilegijomis, taip pat prekėms ar renginiams taikomomis nuolaidomis, kurias suteiks viešieji ir privatūs juridiniai asmenys. Viešųjų ir privačių juridinių asmenų dalyvavimas šioje programoje yra savanoriškas ir dalyvavimo įgyvendinat Šeimos kortelės programą išlaidos finansuojamos jų pačių.

Marijampolės savivaldybės administracija kviečia įstaigas ir įmones dalyvauti šioje socialiai atsakingoje programoje, pasiūlant savo lengvatas ar privilegijas, taikant nuolaidas prekėms, renginiams ar teikiamoms paslaugoms. Nuolaidos gali būti vienkartinės ar taikomos ilgesnį laiką – 1 mėn., 6 mėn. ir kt. arba pastovios, t.y. taikomos ilgą laiką.

Į šią programą įsijungę įstaigos ir įmonės bus pažymėtos specialiu lipduku, sakančiu, kad įstaiga yra socialiai atsakinga, dalyvauja programoje ir čia yra taikomos nuolaidos.

„Norėdami paremti ir paskatinti gausias Marijampolės savivaldybėje gyvenančias šeimas, aktyviai jungiamės prie „Šeimos kortelės“ programos ir siūlysime šeimoms pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis. Šiuo metu deriname kokias nuolaidas galės pasiūlyti mūsų įmonės ir įstaigos savo teikiamoms paslaugoms, pvz. baseinai, kultūros įstaigos, kino teatras. Tuo pačiu pradedame aktyvią kampaniją ragindami ir prašydami Marijampolės verslo įmones taip pat prisijungti ir pasiūlyti įvairias nuolaidas ir galimybes „Šeimos kortelę“ turintiems asmenims“,- sako Savivaldybės meras Povilas Isoda.

Įmonės ir įstaigos, norinčios tapti partneriais šioje programoje, turi pateikti prašymą Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriui, užpildydamos prašymo formą. Su kiekvienu viešuoju ar privačiu juridiniu asmeniu savivaldybės administracija pasirašys bendradarbiavimo sutartį.

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. (8343) 90016 arba (8687) 93347.

 

 

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba