• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
May 30th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Patvirtinti pirmieji siūlomų finansuoti vietos plėtros projektų sąrašai
Patvirtinti pirmieji siūlomų finansuoti vietos plėtros projektų sąrašai
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2019 14:02

Asociacija “Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įvertino pirmojo kvietimo metu gautus projektinius pasiūlymus ir įtraukė į vietos plėtros projektų sąrašus.

 

Šiame etape gauti keturi projektiniai pasiūlymai, kurie svariai prisidės prie Marijampolės miesto socialinės aplinkos gerinimo, padidins integraciją ir reikšmingai spręs aktualius socialinių grupių klausimus.

“Džiaugiamės visais nuolatos bendravusiais, lankiusiais konsultacijas ir mokymus. Nuo pat pradžių sulaukėme didelio pareiškėjų aktyvumo, domėjimosi ir nuolatinio bendravimo.  Kiekvienas veiksmas labia svarbus ir bus indėlis stiprinant miesto socialinį potencialą”, - sakė asociacijos vadovė Ieva Vizgirdienė.


Pirmasis dar gegužės mėnesį skelbto kvietimo uždavinys buvo: didinti socialinę atskirtį patiriančių asmenų integraciją į visuomenę pasitelkiant savanorius. Jam pasiekti priskirtas veiksmas įvardijamas, kaip "Socialinę atskirtį patiriančių šeimų ir jų narių socialinę integraciją skatinančių veiklų organizavimas pritraukiant išorės savanorius". Šiam veiksmui skirta pinigų suma – iš viso – 143 659,23 Eur. Maksimali vieno projekto paramos lėšų suma – 35 914,81 Eur.

Antrasis uždavinys padės plėsti socialines paslaugas ir didinti jų prieinamumą socialinę atskirtį patiriantiems asmenims. Jį apibrėžia du veiksmai, pirmasis yra socialinių paslaugų teikimas priklausomybes turintiems asmenims, siekiant reintegruoti į visuomenę. Šiam veiksmui skirta pinigų suma – iš viso – 51483,20 Eur. Maksimali vieno projekto paramos lėšų suma – 51483,20Eur. Antrasis veiksmas yra į nukreiptas į informacijos apie socialines ir kitas reikalingas paslaugas teikimą socialinę atskirtį patiriantiems asmenims ir tarpininkavimas šias paslaugas gaunant. Šiam veiksmui skirta pinigų suma – iš viso – 20240,00 Eur. Maksimali vieno projekto paramos lėšų suma – 20240,0 Eur.

Visi pareiškėjai privalo savo ir (arba) kitų šaltinių lėšomis (savivaldybių biudžeto ir (ar) privačiomis lėšomis) (toliau – pareiškėjo lėšos), ir (arba) nepiniginiu įnašu prisidėti prie projekto finansavimo ne mažiau nei 8 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.

Ką tai reiškia? Kad įvertintų ir įtrauktų į vietos plėtros projektų sąrašus projektų rengėjai įgijo teisę ne konkurso tvarka teikti paraiškas Agentūrai dėl atrinktų projektų finansavimo.


Pirmojo kvietimo (skelbto 2019 metų gegužės mėn.) patvirtintus vietos plėtros projektų sąrašus rasite http://www.marijampolesmvvg.lt/projektu-vertinimo-rezultatai/

www.marijampolieciai.lt

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba