• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Jun 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Atsigaivinti kviečia fontanai ir vandens kolonėlė
Atsigaivinti kviečia fontanai ir vandens kolonėlė
Trečiadienis, 19 Birželis 2019 10:24

Prasidėjus šiltajam metų sezonui ir orų prognozei žadant karščius išsigelbėjimu nuo karščio, atgaiva kūnui ir smagia pramoga tampa įvairūs vandens telkiniai. Nors Marijampolė negali pasigirti natūraliais gamtos sukurtais turtais, tačiau karštomis vasaros dienomis atsigaivinti vilioja nuostabūs fontanai.

Prie fontanų ir juose dažnai galima pamatyti žaidžiančius vaikus, kuriems karštą dieną fontanas virsta žaidimų vieta. Pasimėgauti trykštančiu vandeniu užsuka ir gyvūnai, ir paukšteliai. Tėveliams primename, jog leisdami mažuosius džiaugtis vandens linksmybėmis būtų atsakingi ir rūpintųsi jų saugumu.  Marijampolėje šiuo metu fontanai veikia Poezijos ir Vytauto parkuose bei J. Basanavičiaus aikštėje. Atlikus pakartotinius vandens kokybės tyrimus buvo nustatyta, kad Poezijos parko fontanų vanduo atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ keliamus mikrobiologinių parametrų reikalavimus ir nekelia grėsmės sveikatai. Nors atrodytų, kad vanduo yra švarus ir saugus, tačiau jo gerti jokiu būdu nerekomenduojama.

Taip pat norime pasidžiaugti ir atkreipti dėmesį, kad dviratininkai bei pėstieji karštą, saulėtą dieną gali atsigaivinti ar pasipildyti vandens atsargas vandens kolonėlėje, J. Basanavičiaus aikštėje. Remiantis UAB „Sūduvos vandenys“ geriamojo vandens kontrolės laboratorijos tyrimų protokolu 2019 m. gegužės 23 d. Nr. 19-351, vandens mėginio, kuris buvo paimtas iš J. Basanavičiaus a., Marijampolėje esančios kolonėlės, nustatyta, kad vanduo atitinka HN 24:2017. Prie pašto įrengtos vandens kolonėlės vanduo yra visiškai saugus ir tinkamas vartoti.

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba