• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Jun 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Kviečia pirmoji Marijampolėje technologijų šventė šeimai
Kviečia pirmoji Marijampolėje technologijų šventė šeimai
Pirmadienis, 11 Birželis 2018 11:45

Birželio 13 d., trečiadienį, 15.30 val. viešbučio „Mercure Marijampole“ II aukšte pirmąkart Marijampolėje rengiama technologijų šventė visai šeimai „Užprogramuokime savo ateitį“.

 

Renginį organizuoja Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla (MJKM) ir kviečia dalyvauti visus, neabejingus savo vaikų ateičiai. Renginyje bus galima pažinti ateities profesijas, išbandyti naujausias technologijų galimybes bei padiskutuoti su Lietuvos universitetų profesoriais ir IT srityje dirbančiais kūrėjais.

Organizatoriai paruošė labai plačią programą, kur veiklos ras kiekvienas: tiek norintys išbandyti riedžius, išmanius akinius ar sužinoti apie įdomias su informacinėmis technologijomis susietas mokymosi galimybes Marijampolėje. Jas kasmet tobulina ir plečia Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla. Nemokamame renginyje visai šeimai bus galima dalyvauti ir įvairiose varžybose, kuriose lauks įdomios užduotys ir smagūs prizai.

RENGINIO „UŽPROGRAMUOKIME SAVO ATEITĮ“ ROGRAMA
15:30–15:40     Parodos „CTRL+Z“ pristatymas.
15:30–19:15     Technologijų mugė:
•    KTU Informatikos fakultetas. Kiekvienas norintis turės galimybę išbandyti skrydį su parasparniu bei čiuožimą nuo kalno virtualioje realybėje ir papildytos realybės galimybes.
•    Marijampolės profesinio rengimo centras. Pristatys moderniausias programuojamas siuvimo mašinas.
•    Technikos gurmanai Edvinas ir Šarūnas. Pristatys savo kūrybos pramoninį programuojamą valdiklį liečiamu ekranu, kuris taip pat gali būti valdomas išmaniuoju telefonu. Pademonstruos, kaip veikia elektroniniai dviračiai, riedžiai ir paaiškins, kaip programuojamos ličio baterijos.
•    Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla. Pristatys „Vartai į programavimą“ ir „Kompiuterinio grafinio dizaino“ programas. Supažindins su robotizacija, robotų programavimu bei interneto svetainių kūrimo subtilybėmis.
15:40–16:00    Sėkmės istorija „Internetinių svetainių vaidmuo mano gyvenime“. Pranešėjas grafikos dizaineris ir interneto svetainių kūrėjas L. Lingys.
16:00–16:20    Sėkmės istorija „Kodėl verta tapti programuotoju?“. Pranešėjas UAB „Same System“ programuotojas  M. Šimkus.
16:20–16:40    Praktinis užsiėmimas „Asmenybės paieška“.
16:40–17:00    Sėkmės istorija „Nuo politikos mokslų prie žaidimų kūrimo“. Pranešėjas žaidimų dizaineris ir programuotojas D. Babičius.   
17:00–17:20    Kavos pertraukėlė.
17:20–18:00    Kompiuteriada:
•    Klaviatūros virtuozas. Rungtis, kurioje dalyviai varžysis renkant tekstą klaviatūra. Apdovanojami 3 geriausi rezultatai.
•    Kodo redaktorius. C++ programavimo kalbos žinių patikrinimo rungtis. Apdovanojamas geriausias rezultatas.
•    Tarakonų lenktynės. Konstruktoriaus užsiėmimas, kurio metu dalyviai iš telefonų detalių ir kitų dalių konstruos „tarakonus“, kurie surems jėgas lenktynėse. Apdovanojamas greičiausias.
17:20–17:35    Pranešimas „2030 darbo rinka: ar mūsų vaikai bus jai pasiruošę? Kaip pasirinkti profesiją tinkančią ateičiai“. Pranešėja VGTU Verslo vadybos fakulteto dekanė profesorė J. Stankevičienė.
17:35–17:50    Pranešimas „Skaitmeninių įgūdžių svarba sėkmingai karjerai“. Pranešėja Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubo atstovė Rasa Valaitytė.
17:50–18:00    Pranešimas „Neleisk internetui valdyti tavęs“. Pranešėjas Marijampolės kolegijos Informacinių technologijų centro vedėjas E. Pašiūnas.
18:00–19:00    MJKM mokinių baigiamųjų darbų pristatymas ir vertinimas.
18:15–18:30    MJKM 2018 m. programų pristatymas.
18:45–19:00    Kompiuteriados nugalėtojų apdovanojimas.
19:00–19:15    Sveikinimai ir MJKM mokinių apdovanojimai.

Informaciją galite sekti socialinėje paskyroje MJKM - Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla ir įvykyje Užprogramuokite savo ateitį.

Organizatorių informacija

 

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba