• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Dec 07th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Balandžio 6 d. kviečiame į diskusiją „Marijampolė – 2018 m. Lietuvos kultūros sostinė“!
Balandžio 6 d. kviečiame į diskusiją „Marijampolė – 2018 m. Lietuvos kultūros sostinė“!
Trečiadienis, 05 Balandis 2017 18:04

2018-aisiais Marijampolė taps Lietuvos kultūros sostine. Kviečiame balandžio 6 d., ketvirtadienį, 16 val. į diskusiją Beatričės Kleizaitės-Vasaris galerijoje (P. Butlerienės g. 5). Kviečiame visus burtis Lietuvos kultūros sostinės programos idėjų bankui papildyti. Laukiame iš Jūsų naujų kultūrinių idėjų bei iniciatyvų!

Savivaldybės pateikta paraiška suteikia puikią galimybę visai Marijampolės bendruomenei dalyvauti projekte „Laikas keičiasi ir keičia“, kuris bus vykdomas Valstybės 100-ojo jubiliejaus metais: kūrybiškai atskleisti savo miesto istorijos puslapius, asmenybes, palikusias pėdsakus šalies kultūriniame, politiniame bei visuomeniniame gyvenime, pristatyti kūrybingus vietos žmones, kupiną kultūros vyksmą skambančiose ir žydinčiose erdvėse, kurti aktyvaus, inovacijoms atviro ir tolerantiško miesto įvaizdį.

Laiko kaitą Marijampolės kultūros ir istorijos vyksme atspindi ir specialiai sukurtas logotipas, kuriame pavaizduotas varpas - istorinės praeities, aktyvios dabarties ir veržlios ateities šauklys.

Turime progą drauge įrodyti, kad laikas gali tapti miesto istoriją ir ateities vizijas jungiančiu elementu. Kad galime tapti tokia kultūros sostine, kurią pajaustų ir didžiuotųsi marijampoliečiai, kad ji būtų matoma šalies ir tarptautiniame kontekste.

Pagal pateiktą paraišką programos renginiams formuoti pasirinktos keturios kūrybinės platformos: „Istorija ir pažinimas“; „Pasaulis ir atspindys“; „Susitikime čia“; „Šventė ir erdvė“.

„Marijampolė –2018 m. Lietuvos kultūros sostinė“ - tai laimėjimas, iššūkis ir naujos galimybės. Kviečiame jungtis ir dirbti drauge!

 

Viešųjų ryšių tarnyba

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba