• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Apr 01st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunųjų marijampoliečių sukurtas virtualus miesto gidas pritaikytas jau ir „iOS“ įrenginiams!
Jaunųjų marijampoliečių sukurtas virtualus miesto gidas pritaikytas jau ir „iOS“ įrenginiams!
Ketvirtadienis, 31 Kovas 2016 07:43

Jau daugiau nei metus Marijampolės miesto gyventojai bei svečiai gali džiaugtis programėlės išmaniesiems telefonams apie miesto gyvenimą teikiamais privalumais. Šiandien galime pasidalinti ir dar viena džiugia žinia: „Marijampolės Miesto Meniu“ jau yra pritaikytas ir telefonams, kurie turi iOS operacines sistemas!

„Marijampolės Miesto Meniu“ per metus parsisiuntė 1739 vartotojai ir net 131 iš 141 žmonių programėlę įvertino aukščiausiu balu. Joje galima rasti daugybę naudingos informacijos: artėjančių renginių, lankytinų vietų, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigų, transporto ir kitų paslaugų išsamius aprašymus. O įdiegti žemėlapiai palengvina vartotojų paieškas. Pasitelkdami originalų dizainą ir naujausius technologinius sprendimus, programėlės kūrėjai sukūrė tokį produktą, kuriuo naudotis yra ne tik naudinga, bet ir smagu! Čia visą informaciją galima rasti ir lietuvių, ir anglų kalbomis, todėl kūrėjai didžiuojasi, kad programėlę parsisiunčia ir ja naudojasi svečiai iš kitų šalių.

Programėlė per šiuos metus buvo pristatyta ne tik savivaldybės, verslo atstovams, bet ir nacionaliniu mastu: Marijampolę pristatinėjome „Litexpo“ vykusioje  turizmo konferencijoje „Adventur“. „Miesto Meniu“ pelnė aukščiausius įvertinimus konkursuose: geriausia mobilioji aplikacija (Login People‘s Choice), originaliausia Marijampolės miesto idėja (konkursas „Idėja+“), bei gauta Marijampolės Mero padėka už inovatyviausios idėjos įgyvendinimą!

Jauna kūrybinė komanda, stebėdama programėlės populiarumą ir matydama poreikį pritaikyti programėlę iOS įrenginiams, pagaliau gali pasiūlyti „Marijampolės Miesto Meniu“ naudotis  ne tik Android operacinės sistemos vartotojams! Įsivaizduokite: daugiau nebereikia ieškoti įdomesnių vietų, kur pavalgyti ar praleisti laisvą laiką, interneto platybėse. Visa šią informaciją rasite Virtualiame miesto gide – programėlėje „Marijampolės Miesto Meniu“, kurią šiandien gali savo telefonuose turėti visi išmaniųjų naudotojai.

Programėlės „iOS“ versiją galite parsisiųsti čia: https://itunes.apple.com/us/app/id1090886147 .

Programėlės „Android“ versiją galite parsisiųsti čia: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miesto.meniu.app&hl=lt .

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba