• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Apr 08th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Laida „Marijampoliečiai.lt“ buria naują komandą. Kviečiame!
Laida „Marijampoliečiai.lt“ buria naują komandą. Kviečiame!
Pirmadienis, 01 Rugsėjis 2014 21:02

Jaunimo laida „Marijampoliečiai.lt” sugrįžta! Jau ketvirtą sezoną žygiuojanti laida vėl stebins miesto gyventojus naujomis idėjomis ir įdomiais reportažais.

Nepavargstanti asociacijos „Marijampoliečiai” komanda žada nestokoti gerų emocijų, entuziazmo ir, svarbiausia, praskaidrinti Marijampolės miestą ir jos gyventojus didelėmis iniciatyvomis bei gera nuotaika. 

Per keturis sezonus laida „Marijampoliečiai.lt” Marijampolėje užsitarnavo gerą vardą kaip jaunų, drąsių ir veržlių jaunuolių kūrinys. ,,Laida ir aplink ją vykstančios veiklos išugdė talentingų jaunų žmonių komandą, šiandien jie jau dirbantys studentai, kurie ir toliau prisideda prie veiklų nuotoliniu būdu taip ir toliau augdami ir tobulėdami,” – sako asociacijos ,,Marijampoliečiai” vadovė Vaida Kelerytė.Per keturis gyvavimo sezonus laida „Marijampoliečiai.lt”, o kartu ir visa kūrybinė komanda augo ir po truputėlį stiebėsi tobulėjimo link. Laidoje nuskambėjo interviu su žinomais marijampoliečiais, tokiais kaip Ugnė Galadauskaitė, Saulius Prūsaitis iš Happy Endles, ir kitais jaunaisiais meno ir verslo atstovais.

,,Laida ,,Marijampoliečiai.lt” per dvejus metus pristatė ne vieną dešimtį jaunimo iniciatyvų, darbų ir idėjų, kvietė į įvairias jauniems žmonėms aktualias veiklas, dalinosi sėkmingomis iš mūsų miesto kilusių žmonių istorijomis. Kitaip tariant – tapo platforma, viešinančia jaunų žmonių veiklą, o kartais net ir atstovaujančia jų interesus”, – vertina V. KelerytėKiekvienas laidos „Marijampoliečiai.lt” kūrybinės grupės narys turi galimybę susidurti akis į akį su televizijos gyvenimu ir pažvelgti į laidų gaminimo virtuvę šiek tiek iš arčiau. Kiti komandos nariai mokosi žurnalistinio darbo, rašo straipsnius ir dirba socialinės komunikacijos srityje. Asociacijos „Marijampoliečiai" nariai įgyvendina dideles iniciatyvas mieste: forumus ir diskusijas, Kovo 11 - osios minėjimą, Tautiškos giesmės giedojimo akciją, visą Lietuvą apskriejusį video klipą „Happy from Marijampolė", iki šiol buvusį didžiausią bėgimą  mieste "Bėgam už Marijampolę 2014", gerai žinomą renginių ciklą Poezijos parke "Parkas gyvai", dėl idėjų ir iniciatyvų gausos jauni žmonės čia save gali realizuoti įvairiose srityse.


„Naujai į komandą prisijungę nariai turės visas galimybes mokytis iš patirtį sukaupusių jaunuolių bei nacionalinėse televizijose dirbančių ekspertų, kurie konsultuoja įvairiais klausimais,” – apie naujai atsiversiančias galimybes kalba Vaida Kelerytė. Taip pat būsimiems nariams V. Kelerytė primena, kad laidos kūrybinis procesas jaunuoliams leidžia tobulėti ne tik profesinėje srityje, bet ir augti kaip asmenybėms. Jaunuoliai, kuriantys laidą „Marijampoliečiai.lt”, yra ne tik komanda, bet ir didelė šeima.  Jie dirba, mokosi ir kartu leidžia laisvalaikį, mini šventes bei padeda vienas kitam įvairiais klausimais.

 O tu, jaunuoli? Vis dar svarstai, ar tavo vieta čia? Nebegalvok! Tiesiog prisijunk prie šaunios komandos! Jei moki montuoti, fotografuoti, rašyti arba turi iškalbos dovaną, o gal tiesiog trykšti begaliniu noru  išmokti, tuomet tikrai atrasi save asociacijos „Marijampoliečiai“ komandoje. Siųsk savo CV ir motyvacinį laišką el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir jau rugsėjį pamatysi save Marijampolės televizijoje.

Urtė Korsakovaitė, www.marijampolieciai.lt

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba