• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Apr 08th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Koks Marijampolės veidas - mašinų turgus?
Koks Marijampolės veidas - mašinų turgus?
Ketvirtadienis, 07 Rugpjūtis 2014 15:15

Kiekvienas miestas turi savo veidą, kuris jį reprezentuoja. Vilnius – tai Lietuvos sostinė, kurią atspindi Gedimino pilis. Klaipėdą visi žinome kaip Lietuvos uostamiestį. Druskininkai, Birštonas – tai kurortiniai miestai, sanatorijos ir poilsis. Na, o ką galime pasakyti apie Marijampolę?


Mašinų turgus? Mašinų miestas? Daugelis kitų miestų gyventojų, paklausti, ar yra buvę Marijampolėje, atsako: „Taip, kažkada Marijampolėje pirkau mašiną.“ Vis dėlto, ar Marijampolėje šiandien galime nusipirkti tik mašiną? Norėdami aptarti šiandieninį miesto veidą, kalbinome „Mercure“ Marijampolė viešbučio direktorę Daivą Simanavičiūtę.

 

„Mercure“ Marijampolė viešbutis – tai ne tik Marijampolės, bet ir viso Suvalkijos regiono traukos centras, kuriame renkasi atvykę garsiausi verslininkai, vyksta įvairios konferencijos bei renginiai. Šis viešbutis visai neseniai prisijungė prie „Accor“ tinklo, kuris yra didžiausias viešbučių operatorius pasaulyje ir Europos rinkos lyderis. Šis viešbutis yra pirmasis „Mercure“ prekės ženklo ir trečiasis „Acсor“ kompanijos viešbutis Lietuvoje.

„Man kaip vilnietei, atvykusiai dirbti į Marijampolę, šis miestas tikrai nepasirodė kaip mašinų turgus,“ – pokalbio pradžioje savo įspūdžiais pasidalino Daiva Simanavičiūtė, kuri užima vadovaujančias pareigas jau nebe pirmame viešbutyje. „Mano nuomone, Marijampolės miestas dar neturi tikrojo savo veido, mašinos dabar nebėra pagrindinis Marijampolės verslas,“ - šypteli pašnekovė. „O kas Marijampolę garsina šiandien?“ – pasidomi Daiva.

Pokalbio eigoje pati moteris atskleidė mananti, kad Marijampolės miestas galėtų nušvisti nauju amplua, kuomet pasirinkimai galėtų būti net keli: sportas ir netgi turizmas. Marijampolėje jau yra didžiulė futbolo arena, kuriai priklausantis maniežas yra vienintelis Baltijos šalyse. Taip pat planuojama statyti krepšinio areną, kurioje per varžybas galėtų tilpti 2500 žiūrovų, o koncertų metu žiūrovų sutilptų netgi iki 3200. Be to, yra kalbama, kad britų investuotojai domisi galimybėmis Kazlų Rūdos aerodrome įrengti trasą „Formulės-2“ čempionato lenktynėms. „Sporto plėtrą aš matau ne tik Marijampolėje, bet ir visame jos regione. Tokiu būdu Marijampolė taptų tikru visos Lietuvos centru,“ - savo viziją atskleidžia moteris. Daiva pripažįsta, kad Suvalkijos regione yra daug nenaudojamo ploto, kuris puikiai tiktų plėsti sporto infrastruktūrai. „Būtų galima praplėsti ir teniso kortus bei golfo aikštynus.“ – mąsto viešbučio „Mercure“ Marijampolė valdytoja Daiva Simanavičiūtė.

„Marijampolėje gausu ir rekreacijai skirtų vietų: miesto aikštė, Poezijos parkas, Marių parkas, Vytauto Didžiojo parkas. Šios zonos puikios poilsio ir ramybės ištroškusiems turistams” - mano „Mercure“ Marijampole viešbučio direktorė. „Tereikia iniciatyvos suformuoti patrauklų turistinį maršrutą, kuriame būtų įtraukti mieste ir aplink jį esantys kultūrinį paveldą turintys dvarai, bažnyčios, žavus miesto senamiestis ar atnaujinti parkai, ir žmonės pradės žvelgti į miestą kitomis akimis. O jei visa tai vainikuotume legenda ir pasakojimais apie istorinį cukraus fabriką bei „Cukraus kelią“, kodėl tai negalėtų sužavėti tiek lietuvio, tiek užsieniečio?“

„Žinoma, norint įgyvendinti šias vizijas, reikia visų sričių atstovų bendradarbiavimo,“ – toliau pokalbį detalizuoja „Mercure“ Marijampolė viešbučio direktorė. Ji mano, kad yra būtinas savivaldos, verslo atstovų ir NVO sektoriaus susikalbėjimas ir partnerystė. Taip pat, anot Daivos Simanavičiūtės, itin svarbus Turizmo informacijos centrų vaidmuo, kurių pagrindinis tikslas ir yra formuoti valstybės politiką turizmo, kurortų ir kurortinių teritorijų plėtros srityse.

Jau pokalbio pabaigoje moteris nusišypso, kad gali pasidžiaugti, jog „Mercure Marijampolė“ viešbučio komanda turi galimybę prisidėti prie miesto plėtros ir jo veido formavimo. „Nėra nieko neįmanoma. Idėjos ir atsidavimas darbui nuverčia kalnus“ – mūsų pokalbį gražia gaida užbaigia viešbučio direktorė.

 

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba