• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Apr 08th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Pasveikinti geriausieji šių metų Marijampolės abiturientai
Pasveikinti geriausieji šių metų Marijampolės abiturientai
Ketvirtadienis, 17 Liepa 2014 15:24

Nutolus brandos egzaminų įtampai ir rezultatų laukimo jauduliui, liepos 16 dieną Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje buvo iškilmingai pagerbti geriausi šių metų Marijampolės savivaldybės abiturientai.

Jau tradicija tapusiame renginyje šimto balų įvertinimus valstybiniuose brandos egzaminuose gavusius jaunuolius sveikino Savivaldybės meras Vidmantas Brazys administracijos direktorius Metas Ražinskas, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento darbuotojai. Jiems buvo skirtos mero padėkos ir atminimo dovanėlės – rašikliai su užrašu. Seimo nario Albino Mitrulevičiaus padėjėjas Karolis Podolskis kiekvienam apdovanotam abiturientui įteikė po Lietuvos Respublikos Konstituciją, linkėdamas gyvenime vadovautis pilietiškumu ir dora. Jau ketvirtus metus iš eilės organizuotame renginyje buvo pagerbti ir puikiai savo mokinius parengę įvairių dalykų mokytojai. Jiems įteiktos mero padėkos ir firminiai savivaldybės skėčiai, praversiantys šią lietingą vasarą. Šventėje dalyvavo ir buvusių mokinių tėvai bei gimnazijų vadovai.
Šiemet iš visų 843 laikiusiųjų 30 savivaldybės abiturientų gavo maksimalų įvertinimą: 19 – Rygiškių Jono gimnazijos, 6 – Marijonų gimnazijos, 5 – Sūduvos gimnazijos. Trys savivaldybės gimnazistai net iš trijų pasirinktų egzaminų gavo šimtukus Tai Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos gimnazistai Gabija Jasionytė, Robertas Venclova ir Marijonų gimnazijos gimnazistas Povilas Svitojus. Po du šimto balų įvertinimus gavo Rygiškių Jono gimnazijos abiturientai Karolina Butrimaitė, Kristina Dulskytė ir Rokas Sutkaitis, Sūduvos gimnazijos – Ovidijus Balkauskas, Mindaugas Narušis ir Gertrūda Pėtelytė, Marijonų gimnazijos – Aidas Kaminickas ir Simonas Kireilis. Po vieną aukščiausią įvertinimą pelnė: Akvilė Aleksaitė, Gabrielė Aleksaitė, Virginija Jusaitė, Ugnė Gedminaitė, Andrius Grabauskas, Saulius Kaluževičius, Vasarė Kapsevičiūtė, Justina Labutytė, Lauryna Makackaitė, Aurimas Mockevičius, Simona Survilaitė, Beata Taputytė, Milda Vaitkevičiūtė ir Evelina Vilutytė iš Rygiškių Jono gimnazijos, Laura Kromalcaitė, Liveta Miliauskaitė – iš Sūduvos gimnazijos, Aistė Čemerkaitė, Kristina Karanauskaitė ir Brigita Simniškytė – iš Marijonų gimnazijos.


Sveikindamas mokyklą baigusius jaunuolius meras V. Brazys linkėjo siekti savo tikslo ir nepamiršti gimtojo miesto, savos mokyklos. Jis ragino ateityje užimti dabartinių miesto politikų vietas ir žadėjo kartu su Taryba ir administracija stengtis, kad miestas būtų patrauklus gyventi ir dirbti.
Visų šios laidos abiturientų vardu kalbėjo rygiškietė Gabija Jasionytė. Ji padėkojo tėvams, pirmiesiems mokytojams, klasių auklėtojams, mokyklų ir savivaldybės vadovams už sudarytas puikias sąlygas siekti mokslo aukštumų. Nepamiršo padėkoti ir klasės draugams, su kuriais išgyventa daug akimirkų - guostasi, pyktasi, draugauta.
Pasveikinti vadinami šimtukininkai, tačiau nejučia daugelis pagalvoja apie tuos, kuriems iki aukščiausio įvertinimo galbūt pritrūko šimtosios dalies... Tad būkite pasveikinti visi, kurie didžiuojatės savo brandos egzaminų pasiekimais


Viešųjų ryšių tarnyba
Aurelijos Baniulaitienės nuotrauka

 

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba