• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jul 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos "Europos savanorystės maratonas 2011" neaplenks Marijampolės
"Europos savanorystės maratonas 2011" neaplenks Marijampolės
Pirmadienis, 18 Balandis 2011 08:07

Balandžio mėnesį Lietuvoje pradedamas aštuonis mėnesius truksiantis “Europos savanorystės maratonas 2011”, kurio metu įsitraukti į savanorišką veiklą bus skatinama netradiciniu būdu.
Devynių Europos informacijos centrų – Europe Direct inicijuojamo Savanorystės maratono tikslas -  suburti ne tik patyrusius savanorius, bet įtraukti į šią veiklą ir naujų, dar joje nedalyvavusių šalies gyventojų.

Visi norintieji  kviečiami dalyvauti savanoriškų darbų varžytuvėse, kurių nugalėtojas bus apdovanotas asmeniniu kelioniniu kompiuteriu ir galimybe paskirti mūsų įteiktus 1000 Lt kuriai nors savanorišką veiklą vykdančiai organizacijai Lietuvoje.
Į svarstymus, kad savanorystė yra geranoriškumas, už kurį nesiekiama atlygio, Savanorystės maratoną organizuojančio VšĮ Europos informacijos centro vadovė Austė Korbutė sako:  “Kodėl už gerus darbus negali būti atlyginama? Tikriausiai tai bus pirmasis atpildas už kilnaus savanoriavimo kelio pasirinkimą. Vėlesnis atpildas bus kieno nors dėkingumas, pasitenkinimas, kad gali padėti kitam, galiausiai jausmas, jog esi reikalingas.“
Renginiai vyks devyniuose Lietuvos miestuose – Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose ir Utenoje. Jų metu bus kalbamasi apie savanoriškos veiklos tradicijas Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje, supažindinama su savanoriavimo galimybėmis “arčiau namų”. Iki gruodžio mėnesio vyks savanorių varžytuvės. Gruodžio 5 d., minint Tarptautinę savanoriškos veiklos dieną, bus skelbiamas ir apdovanojamas  “Europos savanorystės maratono 2011“ laimėtojas.
Organizacijas, kurioms gali prireikti savanorių pagalbos, kviečiame apsilankyti Marijampolės Europos informacijos centre, ten bursis ir organizacijų atstovai, ir varžytuvėse pasiryžę dalyvauti regiono gyventojai. Išsamesnė informacija – www.europedirect.lt.
 2011 m. Europos Sąjungoje paskelbti Savanoriškos veiklos metais. 10 Lietuvoje veikiančių Europos informacijos centrų - Europe Direct priklauso 27 Europos Sąjungos šalyse veikiančiam informacijos apie ES tinklui, kurį sudaro 484 centrai.

Daugiau informacijos: tel. +370 343 52742, +370 677 77841, Marijampolės Europos informacijos centras – Europe Direct, www.europedirect.lt

 

www.marijampolieciai.lt

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba