• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jan 27th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos „3D – nuo 16 iki 11“: tokios parodos Marijampolėje dar nebuvo!
„3D – nuo 16 iki 11“: tokios parodos Marijampolėje dar nebuvo!
Ketvirtadienis, 10 Vasaris 2011 09:41
Asociacija „Sūduvos kultūros fondas“ marijampoliečiams ir miesto svečiams parengė dovaną iškilių Lietuvos valstybės datų – Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios – proga. Įspūdinga erdvinio vaizdo (trimačių) hologramų kolekcijos paroda – tai žinios Lietuvai skelbimas: mūsų nepriklausomos valstybės mokslininkai stovi vienoje gretoje su JAV, Kanados lazerinių technologijų protais.Tai, ką vasario 10 – kovo 11 dienomis pamatysite ir išgirsite Marijampolės kultūros centro foje, jus iš nuostabos gali maloniai priblokšti.
 
Visame pasaulyje žinoma Vilniaus įmonė UAB „Geola Digital”  (direktorius ir pagrindinis tyrėjas dr. Stanislovas Zacharovas) – viena iš pasaulio lyderių vaizdinės 3D holografijos ir precizinių lazerių gamybos srityse. Parodos atidarymo metu mokslininkas pristatys parodoje esančius darbus, šios technologijos galimybes ir atsakys į daugelį dominantį klausimą: „Kaip įmanoma sukurti tokį stebuklą?“

Pasaulyje šiuo metu yra tik trys įmonės, vystančios šią kryptį, – Zebra Imaging Inc. (JAV), Rabbitholes (Kanada) ir UAB „Geola Digital” (Lietuva). Kanadiečiai daugiausia aptarnauja Holivudo menininkus, amerikiečiai – JAV kariuomenę. Lietuvių kuriamos skaitmeninės hologramos naudojamos produktų ir architektūros pristatymams, muziejų eksponatų įvaizdinimui, meno darbams bei žmonių portretams.

Maloniai kviečiame visus – tėvus ir vaikus, mokytojus ir mokinius, dėstytojus ir studentus, visus, kurie domitės pasaulio mokslo pasiekimais ir jo galimybėmis, menu, verslu, kurie išsiilgę ĮSPŪDŽIO, – dalyvauti parodos atidaryme, kuris vyks vasario 10 d. (ketvirtadienį) 17 val. Marijampolės kultūros centre (foje).
Parodą organizuoja asociacija „Sūduvos kultūros fondas“. Nuoširdi padėka Alytaus kolegijai už bendradarbiavimą ir svarų indėlį organizuojant parodą.
 
 
Daiva Klimavičienė
Asociacijos „Sūduvos kultūros fondas“ pirmininkė
 
www.marijampolieciai.lt
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba